Přešlapy a přesahy – taneční dílna (Raduca)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 20.8. 2020 - 23.8. 2020
18.00 - 16.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Intenzivní 4 denní dílna svobodného vědomého tance – otevírá prostor pro transformační procesy na různých úrovních.

„Stav našeho vědomí je naprosto klíčový, neboť z něj vyplývá téměř všechno ostatní. Můžeme své vědomí změnit a rozvinout tak, aby dokázalo přesáhnout současný „vnější“ svět, který je tak náchylný ke krizím, a to včetně „vnitřní“ krize našich vlastních myslí?“  (Ervin László, Revoluce vědomí) 

Pohyb těla proniká hluboko pod jeho povrch – do míst, kam běžně nedosáhneme, která nemáme zmapovaná. Odtud se otvírá mysterium taneční cesty. A také se naplňuje její smysl.

Rock Maze
 Můžeme chvíli  “jen” přešlapovat na místě, či rychle “přehodit výhybku” a šlápnout vedle anebo prostě se nechat vést, následovat…. Existuje mnoho cest… Každý hledáme tu svou, jak nejlépe právě umíme,a nemáme na ni stále pocit šampionů, někdy se cítíme podivně, bezvýchodně, dezorientovaně.

Tahle část má svou cenu. Jsme na prahu objevování, na cestě transformace a transcendence. Pocit zadostiučinění je blízko … Procházíme…, jsme si vědomi proměn, vděčni za přešlapy a zkrášleni přesahy.Přesahy jsou klenoty, jež prosvěcují naše životy a vracejí jim ryzí přirozenost lidské podstaty.  Bude mi ctí hrát vám na této cestě tak, aby vám stále bylo do tance.

kurzovné:

3500 Kč při platbě bankovním převodem do 15. 7.

3900 Kč při platbě bankovním převodem po 15. 7.  

4 300 Kč v hotovosti na místě

Číslo účtu obdržíte po přihlášení. Možnost individuálních slev.

ubytování a vegetariánské stravování:

celkem cca 1800 Kč – dle způsobu ubytování –

viz přihláška

organizace a další informace: Věrka

svobodnytanec.ol@email.cz, 608 805 691 

Co s sebou:

Dostatek oblečení na tanec, v němž se cítíte dobře a hlavně pohodlně – nejlépe ve více vrstvách, oblečení na pobyt venku, popř. plavky, uzavíratelná láhev na pití. Tančí se většinou naboso nebo v měkkých tanečních botách.

https://www.raduca.cz/preslapy-a-presahy