Dny otevřených dveří, otevřený Tiny house, Forum lidských práv

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 23.4. 2021 - 25.4. 2021
16.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Určeno zejména pro zájemce o život ve Společenství, ale i pro ty, které zajímá současná podoba Sklenářky, její vize, obyvatelé a aktivity.

Prostor pro představení Sklenářky z několika rovin bytí, které se zde prolínají, a sdílení zkušeností ze života ve Společenství. Dny otevřených dveří jsou zakončením desetidenního bloku Soběsta(te)čnosti, věnovanému praktickým dovednostem všeho druhu.

V sobotu 24. dubna od 10 do 16h bude také možnost nahlédnout do loni dostavěného a čtyřčlennou rodinou obydleného TinyHousu:

Otevřený den v našem rodinném domečku. Pokud vás zajímá co je to tiny-house a jak se staví, jak se v něm žije a bydlí, zveme vás na návštěvu. Přijďte si v průběhu dne dát čaj, inspirovat se, zeptat se na to co vás zajímá a zažít tiny-bydlení na vlastní kůži. Tiny house je jednou z alternativ moderního ekologického a ekonomického bydlení. Tento minimalistický typ mobilní stavby má mnoho možností využití. Od 14:30 bude v našem tiny-obýváku probíhat prezentace na téma „Konstrukce tiny-house od A-Z“. Těšíme se na vás Aio a Surian

V neděli 25. dubna proběhne v rámci Dnů otevřených dveří Forum lidských práv. Podrobnosti budou brzy.

  • Ubytování: 300 Kč/noc
  • Plná vege penze: 300 Kč/den
  • Za sdílení zkušeností a péči o vás uvítáme vědomý příspěvek (můžete vyjít z ohodnocení vlastního času)

PŘIHLÁŠKA