Jarní rovnodennost – Očistná potní chýše & Kakaový obřad Beija-flor

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 20.3. 2020 - 22.3. 2020
18.00 - 16.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Přijměte pozvánku k setkání vítajícímu nové Jaro a další sezónu na Sklenářce.

Sejdeme se v pátek v kruhu kolem ohně, otevřeme setkání zpěvohraním Beija-flor, ve spojení s nápojem “Xocoatl” z posvátné rostliny Kakao (theobroma cacao).

V sobotu od rána budeme společně připravovat očistnou potní chýši, do které vstoupíme v podvečer. V sobotu večer uzavřeme obřad sdílením a Poradním kruhem.

V neděli poplyne otevřený program – bude možnost se ponořit do ticha nebo rytmu Bytí, v kruhu bubnování nebo v meditaci.

Ubytování, strava a náklady: 900,-/den (zahrnuje dřevo na ohně, prostory)

Program: dobrovolný vědomý příspěvek (zejména za kakao a pro průvodce potní chýše a ohnivákovi; část vybraných příspěvků putuje na podporu projektu Bosque Medicinal)

Děti: 300,-/den za pobyt, program zdarma

Je možné se zúčastnit i jednotlivých dnů – den příjezdu a odjezdu uveďte do přihlášky (jídlo je možné pouze jako plná penze, jednotlivá jídla objednat nebo odhlásit nelze – děkujeme za pochopení).

Přihlášky ONLINE ZDE. Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 300 Kč/den na úhradu základních nákladů – č. účtu 2200509951/2010. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníka.