Jógově meditační ústraní (Marta Nováková)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 9.10. 2020 - 11.10. 2020
18.00 - 16.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


✨ víkend plný jógy a seznámení se se základy meditace vhledu
✨ ubytování v tichém prostředí uprostřed lesů, stranou od všehodenního shonu
✨ výtečná veganská kuchyně, plná penze

Tento jarní jógový víkend propojíme s meditací.
Mnozí z vás mě znají z předchozích víkendů/workshopů jako instruktorku jógy. Krom jógové vášně jsem před 5 lety propadla i do tajemství meditace, kterou jezdím praktikovat pravidelně (každý rok na několik týdnů) na Srí Lanku, pod vedením jednoho z nejuznávanějších a nejzkušenějších tradičních učitelů, ctihodného Bhante Pemasiriho.

✨ Dovolte mi, abych vás pozvala na víkend, kde se budeme učit vidět věci tak, jak jsou. Ne tak, jak by měly být nebo jak bychom je chtěli mít.
Hlavní náplní tohoto víkendu bude převážně jóga. Mé lekce jsou v rytmu vinyasy, tedy s důrazem na dech, a jsou zakončeny delší vedenou relaxací.
Jak si správně uvědomovat dech si zdůrazníme u cvičení pránájámy. A tato průprava se nám bude hodit i u meditací, ve kterých bude dech naším hlavním průvodcem.
Provedu vás celkem třemi částmi meditace. Osobní praxe pak bude záležet jen a jen na vás. A Sklenářka je výborné místo, abyste ji tak mohli praktikovat ve svém volném čase ať už v budově a nebo po okolí.
Vše pak rozebereme na kruhu sdílení 🙂

🕉 KDE: Sklenářka, www.sklenarka.cz
Podstatu Sklenářky rozvíjí respekt k přírodě, láskyplná péče a rovnovážná spolupráce, která nahrazuje ve společnosti běžné konkurenční a soutěživé postoje. Sklenářka vzkvétá v souladu se všemi, kdo ctí cestu součinnosti s přírodou, jejími zdroji a vlastním bytím.

🕉 UBYTOVÁNÍ A STRAVA: plná penze od páteční večeře po nedělní oběd (výtečná vegetariánská kuchyně s využitím lokálních a zdravých surovin). Sdílené ubytování na pokojích, postele včetně lůžkovin.

🕉 CENA CELÉHO VÍKENDU: 3 000,- Kč

🕉 PROGRAM VÍKENDU:
Pátek
– večeře
– satsang, jemná večerní jóga s prodlouženou relaxací

Sobota
– snídaně
– dynamická jóga se záměřením na plynutí dechu
– úvod do meditace vhledu, vedená praxe
– oběd
– vinyasa jóga
– meditace na rozvinutí soustředění a pozornosti
– večeře
– kruh sdílení

Neděle
– meditace Mettá
– snídaně
– plynulá jóga na vlně dechu
– oběd a závěr víkendu

🕉 PŘIHLÁŠKY ČI DOTAZY:
Potvrďte prosím účast na email: zijeme.jogou@gmail.com
Poté budete vyzváni k zaplacení zálohy ve výši 1 500,- Kč. Je možné uhradit převodem i celý víkend.

🕉 STORNO PODMÍNKY: Po vyzvání je nutné do 7 dní uhradit zálohu. Pokud nebude částka připsána na účet, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se na víkend nebudete moci dostavit a řádně se včas neomluvíte (t.j. 21 dní dopředu), záloha propadá ve prospěch pořadatele. Své místo však lze, po předchozí domluvě, převést na jinou osobou. Přihlášením na workshop souhlasíte se storno podmínkami. Děkuji za pochopení.

Těším se na vás,
Marta