Meditační a soběstačné ústraní

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 17.4. 2020 - 30.4. 2020
12.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Posíláme pozdravení, aktualizaci ze srdce lesa a přání pokoje a síly důvěry a klid a mír 🙂

Od Velikonoc až do odvolání vládních opatření nabízíme omezenému počtu osob, které potřebují, podporu v bezpečném prostoru a klidném zázemí soběstačného ústraní v přírodě. Ubytování je možné v samostatných pokojích či chatkách, je také možnost postavit si stan. Stravování formou výdejního okénka.

Náplň dne tvoří zejména jogová praxe (cvičení, dechové techniky, meditace, očistné krije), práce na zahradě a v lese (příprava zahrady, štípání dřeva, úklid lesa a luk, kosení trávy, oprava ohrady..) a modlitba pro ty, kdo to teď nejvíce potřebují.

Podmínky pobytu:

1/ Pobyt nejméně 3 dny. Příjezd je možný pouze v pátek nebo v pondělí. V ostatních dnech zůstávají brány Sklenářky uzavřené, z důvodu osobní a společenské zodpovědnosti, až do odvolání krizových opatření. Během pobytu nejsou možné žádné osobní návštěvy, prosíme o omezení výjezdů mimo Sklenářku

2/ příspěvek 600,-/den – zahrnuje ubytování a celodenní stravu // pobyt je možné si odpracovat – závazně je třeba si uhradit pouze náklady na zajištění topení v případě potřeby ve Vámi obývaném prostoru (100-250,-/den).

3/ vlastní spacák, čelovka, věci osobní potřeby, dostatečná zásoba osobní hygieny a ochranných pomůcek

4/ pokud máte, je vítané vlastní nářadí, se kterým jste zvyklí pracovat

Pokud máte zájem přijet, vyplňte ONLINE PŘIHLÁŠKU, uveďte termín pobytu a preferované ubytování.

Těšíme se na vás.