Vegetariánské vaření pro zdraví (H.Dlabal) – PLNO

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 13.9. 2019 - 15.9. 2019
18.00 - 16.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Nejvyšším smyslem a cílem lidského vtělení je poznat svrchovanou Pravdu, Skuteč nost, ze které pocházíme (Ramana Mahárši).

Jóga-védánta ašram a vegetariánská strava pro zdraví

Zveme Vás na sebepoznávací soustředění v nerušeném prostředí přírody, v rámci programu Jóga-védánta ašram. Motivem setkání je prohlubování osobních zkušeností a jejich společné sdílení a na cestě sebepoznání, na cestě Domů.

Pravidelná jógová cvičení, védántická praxe a modlitba pomůžou uvolnit tělesné a mentální napětí a nechají soustředit pozornost z vnějších podnětů “dovnitř”. (Praxe nididhjásana, meditace, pránájáma, ásany.)

Zaměříme se na otázky přirozených potřeb člověka, a na prostředky k jejich dosažení, za účelem setrvání ve vnitřní spokojenosti, klidu a míru sebepoznání. Tyto prostředky vycházejí z původních technik (návodů) tradiční Indie, vedoucích k přímé zkušenosti a rozpoznání reality.

Rozšířená část programu je věnována praktické příprava vegetariánských jídel s teoretickým komentářem. Ten se bude týkat principů přirozeného zdravého stravování a výživy a ájurvédského pojetí člověka, zdraví a prostředí. Ukážeme si pestrost a jednoduchost v praktickém domácím vaření a vyzkoušíme nové postupy přípravy jídel, kombinace surovin a koření, aby zdravě chutnalo.

Setkání je vhodné pro každého, bez ohledu na úroveň pokročilosti.

V klidu a míru, Honza Dlabal

Příspěvky:

  • Ubytování: 250,- / noc   
  • Strava: 300,-/den
  • Náklady na prostor: 200,-/den
  • Příspěvek za program: dobrovolný vědomý příspěvek (výše příspěvku záleží na Vašich možnostech a vnímání přínosu účasti pro Vaši cestu. Lze také vyjít z ohodnocení, které dáváte svému vlastnímu času a práci. Jsme vděční za jakýkoli příspěvek. Díky Vám je to možné.)

S sebou: Spacák nebo lůžkoviny (možno zapůjčit), oblíbené kuchyňské náčiní, zápisník a tužku, podložku/podsedátko na cvičení/sezení.

V případě zájmu o účast se závazně IHLAŠTE ONLINE ZDE.

Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 500 Kč na účet č. 2200509951/2010. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníka.