Letní kvantové soustředění (Alena Camplikova)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 18.7. 2019 - 21.7. 2019
15.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Na Letním kvantovém soustředění nás hostí láskyplné prostředí vily Slenářky přímo v srdci lesa, poblíž Kostelce nad Orlicí.

Kromě prostorného domu a několikahektarového lesa, je tu spousta zákoutí k příjemnému posezení či poležení a v neposlední řadě jezírko pro letní osvěžení. Společně zahradu obývají i další bytosti jako např. početná paví rodina, aj…

Původně tuto prvorepublikovou vilu postavil místní pan továrník pro společné soužití se svojí ženou. Dnes je zde Centrum meditace a přírodního učení. Věřte mi, že energie lásky je tu v celém prostoru cítit dodnes.
Všichni, kteří do tohoto prostoru přicházejí, jsou jím, ve svém tvoření, praktikování a objevování plně podporovaní.

Co spolu zažijeme?

Celým letním soustředěním se prolíná téma těla ve všech jeho částech, podobách, časech a prostorech. Nejenom, že se v kvantovém poli budeme pohybovat v prostředí těla fyzického a mimo jiné se naučíme číst, co nám říká, když cítíme v nějaké jeho části právě tohle, ale naučíme se, co také s tím. Jak na jednotlivé části vhodně v energetickém poli působit, abychom sami sebe podporovali a čeho se naopak vyvarovat. Půjdeme spolu ještě o kousek dál a naučíme se jak propojovat energii těla fyzického s tělem jemnohmotným a tím si přitahovat do kvantového pole podporující léčivou a regenerující energii. Vhodnou formou zapojíme svoji mysl, abychom uměli tyto informace využívat v běžném životě a pro svoji denní praxi.

Pokud někdo z vás ještě tzv. nekvantujete a přitahují vás energie, energetické pole či podobná témata nebo jen „něco“ cítíte anebo byste „něco“ cítit chtěli, klidně s námi pojeďte. Čtyři dny pobytu v téhle energii umí zázraky, můžete být u toho a spoustu věcí se naučíte a pochopíte.

Postupně z kvantového pole načítám další novinky a už se těším, že vám je v létě předám.

Bonusem letošního léta je, že společně s naším soustředěním probíhá také soustředění lidí, kteří channelují (umí se napojit na průvodce z jemnohmotného světa a získávat od nich potřebné informace), pod vedením Lucie Alferi. Máme v plánu dát Vám příležitost propojit se navzájem. My můžeme pomoci channelerům kvantovou vlnou a oni nám channelingem. Toto propojení je dobrovolné, ovšem je to skvělá příležitost pro naši kvantovou praxi.

Časový harmonogram:

18.7. příjezd na Sklenářku od 15:00 (Vila Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí, 517 41) více o Sklenářce s detailem trasy zde: http://www.sklenarka.cz/?page_id=332
18.7. zahájení soustředění v 17:00
19.7. časový harmonogram upřesněn na místě
20.7. časový harmonogram upřesněn na místě
21.7. odjezd po obědě mezi 14 – 15 hodinou

Co s sebou:

– pohodlné oblečení – i na venkovní aktivity
– plavky – v jezírku je možné se koupat
– meditační polštářek či deku pro pohodlné sezení na zemi
– přezůvky – ve vile bývá večer chladněji
– psací potřeby na poznámky
– otevřené srdce, otevřenou mysl a dobrou náladu

Cena: 4000,- Kč

V ceně je zahrnuto kurzovné a ubytování – spaní ve společných prostorách na postelích s povlečením, dále plná penze (3x denně vegetariánské jídlo), během celého setkání se vyvarujeme konzumaci alkoholu

Přihlašujte se do 30.6. 2019 zde: http://kvantuj.cz/akce/letni-kvantove-soustredeni-2

Těším se na setkání a zdravím, s láskou, Alena

www.kvantuj.cz