Očistná potní chýše: jarní rovnodennost – PLNO

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 23.3. 2019
9.00 - 17.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Přijměte srdečné pozdravení a pozvánku k propojení s elementy v očistné potní chýši u příležitosti jarní rovnodennosti, období probouzení a obnovené rovnováhy mezi světlem a tmou. Setkání je otevřeno všem na cestě Sebezkoumání, která vede k rozpoznání jedinečné podstaty univerzálního vědomí. Všem, kteří se chtějí připojit ke sdílení modlitby a poděkování za Život v duchu přírodní moudrosti a tradic.

Obřad potní chýše provází Honza Dlabal, více o rituálu potní chýše ZDE.

Sejdeme se v sobotu v 9h, společně připravíme kameny a oheň a do potní chýše vstoupíme kolem poledne. Setkání zakončíme pozdním obědem a sdílením odpoledne. Pokud byste chtěli na Sklenářce přespat před nebo po, je možné se připojit k sobotní večeři – požadavky na ubytování nebo stravu uveďte do přihlášky.

S sebou se hodí vzít: bubny, chřestidla, do potní chýše lehké bavlněné oblečení (muži spodky, ženy lunghi nebo šaty) a ručník.

Příspěvek: 

  • náklady na zajištění dřeva,dek, kamenů a sobotní oběd: 300,- Kč
  • za program průvodci očistné potní chýše, ohnivému muži a prostoru:  dobrovolný (Výše příspěvku záleží na Vašich možnostech a vnímání přínosu setkání pro Vaši cestu. Lze také vyjít z ohodnocení, které dáváte svému vlastnímu času a práci. Jsme vděční za jakýkoli příspěvek. Díky Vám je to možné.)
  • případný nocleh: 250 Kč (vlastní spacák nebo půjčíme peřinu s povlečením za 100 Kč), večeře: 100 Kč,  snídaně: 80 Kč.

Přihlášky ONLINE. Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 300 Kč na úhradu základních nákladů – č. účtu 2200509951/2010. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníka.

Další potní chýše v roce 2019:

  • 20. dubna – Velikonoční
  • 16. června – Svatojánská
  • 3. srpna – Festival Soběstata(te)čnosti