Svatojánská očistná potní chýše – PLNO

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 16.6. 2019
9.00 - 17.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Přijměte srdečné pozdravení a pozvánku k propojení s elementy v očistné potní chýši u příležitosti letního slunovratu, období plného vrcholu přírodních sil a světla. Setkání je otevřeno všem na cestě Sebezkoumání, která vede k rozpoznání jedinečné podstaty univerzálního vědomí. Všem, kteří se chtějí připojit ke sdílení modlitby a poděkování za Život v duchu přírodní moudrosti a tradic.

Obřad potní chýše provází Honza Dlabal, více o rituálu potní chýše ZDE.

Sejdeme se v sobotu v 9h, společně připravíme kameny a oheň a do potní chýše vstoupíme kolem poledne. Setkání zakončíme pozdním obědem a sdílením odpoledne. Pokud byste chtěli na Sklenářce přespat před nebo po, je možné se připojit k sobotní večeři – požadavky na ubytování nebo stravu uveďte do přihlášky.

S sebou se hodí vzít: bubny, chřestidla, do potní chýše lehké bavlněné oblečení (muži spodky, ženy lunghi nebo šaty) a ručník.

Příspěvek: 

  • náklady na zajištění dřeva,dek, kamenů a nedělní oběd: 300,- Kč
  • příspěvek průvodcům očistné potní chýše a prostoru:  dobrovolný (dobrovolným vědomým příspěvkem přispíváte všem, kteří pro Vás program připravují, a kteří Vás programem provázejí – kromě průvodce potní chýše je to také ohnivec, který udržuje energii ohně a kamenů. Výše příspěvku záleží na Vašich možnostech a vnímání přínosu setkání pro Vaši cestu. Lze také vyjít z ohodnocení, které dáváte svému vlastnímu času a práci. Jsme vděční za jakýkoli příspěvek. Díky Vám se dále učíme a je možné tato společná setkání utvářet, být v důvěře ve všeobecnou spokojenost, rovnováhu a konání dobrým způsobem.)
  • případný nocleh: 250 Kč, večeře a snídaně: 200 Kč.

Přihlášky ONLINE. Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 300 Kč na úhradu základních nákladů – č. účtu 2200509951/2010. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníka.