Potní chýše, Poradní kruh, zpěvohraní BEIJA-FLOR

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 15.9. 2017 - 17.9. 2017
18.00 - 16.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Zveme na setkání u příležitosti podzimní rovnodennosti, v čase doznívání letní plnosti a otevírání tlumených barev podzimu.

Potní chýší nás provede Al Palisca. Al je velmi skromný člověk se zvláštním talentem učit bez poučování a naslouchat bez odsuzování. V jeho přítomnosti je kruh plný respektu a souznění. Všichní se cítí jako plnohodnotná součást kruhu, ve kterém jsou si rovni.  

V kruhu zpěvohraní Beija-Flor (Kolibřík) se potkáme v hudbě, tichu a našich srdcích,

a v Poradním kruhu budeme mít možnost okusit principy kruhové komunikace inspirované radami starších původních kultur celého světa.

Setkání začíná večeří v pátek večer večeří a Poradním kruhem. Příprava potní chýše a vlastní rituál proběhnou v sobotu od rána, a v sobotu večer zasedneme v týpí v kruhu zpívání a bubnování. V neděli bude čas na integraci a sdílení.

Můžete přijet na jakoukoliv část programu, prosíme o přihlášení předem.

S sebou: spacák, baterku, ručník a oblečení do potní chýše (spodní prádlo / plavky / lunghi), oblečení a obutí do přírody, hudební nástroje, bubny, chřestidla

Příspěvek na program: dobrovolný (doporučený cca 1000 Kč za celý víkend na úhradu nákladů, a další našim průvodcům, lze přispět i formou medicínského daru)
Ubytování: 250,-/noc, Plná vege penze: 290,-/den

Přihlášky: tereza@sklenarka.cz, do e-mailu napište jména osob, které přihlašujete, na které dny chcete přijet a které jídlo chcete jako první.

Těšíme se na Spolu-Bytí

Al, Honza, Tereza & spol