Přechod přes žhavé uhlíky

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 13.4. 2019
9.30 - 19.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Přijměte srdečné pozdravení a pozvánku na obřad Přechod přes Žhavíky, který pořádáme jako doplňkový sobotní program víkendu Soběsta(te)čnosti. Obřad slouží k modlitbě, překonání osobních hranic, k sebepoznání a uspořádání životních hodnot, k možnosti přijetí nového úhlu pohledu, k poděkování a vyjádření vděčnosti a k pokání a omluvě.

Setkání je otevřené všem, kteří se chtějí připojit ke sdílení modlitby, poděkování za Život v duchu přírodní moudrosti a propojit se s elementy Matky Země.

Obřad provází Honza Dlabal. Více informací o firewalk ZDE

Začátek: 9.30 na recepci vily, prostor otevřeme všichni společně v 10hod.

S sebou: bubny, chřestidla, lehké a volné oblečení, ručník

Příspěvek: 

Náklady na zajištění prostředků:dřevo, oběd, večeře: 300 Kč

▪ Za program průvodci, ohnivému muži a prostoru: dobrovolný

Výše příspěvku záleží na Vašich možnostech a vnímání přínosu účasti pro Vaši cestu. Lze také vyjít z ohodnocení, které dáváte svému vlastnímu času a práci. Jsme vděční za jakýkoli příspěvek. Díky Vám je to možné.)

▪ možnost přespání : 250 Kč /noc,snídaně: 80 Kč.

Přihlášky ONLINE. Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 300 Kčna úhradu základních nákladů – č. účtu 2200509951/2010. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníka.

Nejvyšším smyslem a cílem lidského vtělení je poznat svrchovanou Pravdu, Skutečnost, ze které pocházíme (Ramana Mahárši).