Síla života (J. Karbula, P. Maulerová)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 6.5. 2021 - 9.5. 2021
17.00 - 13.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Očekávej niterný, rozmanitý, hravě lidský, neuchopitelně jemný a hluboce transformační seminář.
Setkání, na kterém propojíme sílu a něhu praxe vědomého mlčení
s blahodárnou a léčivou energií společného sdílení…

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT

Silná, inspirativní a mocná energie skupiny podobně naladěných lidí.

Velké uvolnění, klid, pohoda, ale také mrazivé chvění či vzrušení. Nárůst životní síly, zbystřené smysly i čistá radost. Určitě to bude velmi rozmanité, náročné a intenzivní. Více možností otevřených než zavřených, nic pro toho, kdo potřebuje pevně daný program.

Dopřejeme si zázraky úžasného a léčivého transformačního mlčení ve spoustě situací, aktivit, a cvičení. Vědomé mlčení v kruhu skupiny, ve dvojicích i napospas sami sobě, které poté pozvolna proměníme třeba v intuitivní tanec, vědomý dotek nebo léčivý smích. Velmi důležitým prvkem společného času budou rozmanité a hravé formy večerního sdílení. Sdílení všeho toho, co se přes den událo, co se usadilo a co se nakonec s veškerou sílou zjeví jako důležité. A u toho, třeba, odložíme svou důležitost, abychom mohli konečně objevit a prožít svou vlastní hodnotu, svou vnitřní moudrost.

Možná u toho všeho poznáme a pochopíme, co pro nás má životní hodnotu, jaké máme opravdové potřeby, co nás nabíjí, co nás vyživuje a co nás žere. Hojnost všeho je zde pro každého, jen my sami — svou pozorností volíme, čeho hojnost to bude.

V „moři života“ nám budou vědomé ticho a mluvení dvěma ostrovy, mezi kterými budeme hodně hluboko proplouvat.
Připrav se na odvážný a nekompromisní ponor do sebe. Právě proto, abychom ve svou sílu proměnili i to, čeho se nejvíc bojíme.

Více informací a přihláška:

https://jirkakarbula.cz