Škola channelingu 2020 (Lucie Alferi)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 23.8. 2020 - 28.8. 2020
15.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Srdečne jste zváni na setkání, které pořádáme jednou ročně a je pro nás vyvrcholením channelingové sezóny. Pěti denní seminář Škola Channelingu. Po šesté v řadě se výdáváme do hlubin našich srdcí a prozkoumáme možnosti, které nám channeling nabízí.

Prožitkový pobyt na vlnách channelingu trvá pět dní a tak máme dostatek času proniknout do všech sfér našeho bytí. Poznáváme, jak využívat channeling v běžném životě. Proto je pobyt rozdělen do tří fází:

  • Pobyt v těle
  • Poznání mysli
  • Channeling

Co je to channeling?

Jedná se o získávání informací z energetického pole našeho okolí, ve kterém se právě teď nacházíme.

Je to stejné, jako vyhledávání souborů v našich počítačích. Pohybujeme se v rámci našeho osobního počítače a procházíme všechny jeho složky. Nebo připojíme externí úložiště informací a z něho stahujeme inspiraci.

Externími úložišti mohou být paralelní vesmíry, vyšší či nižší dimenze telepatická propojení dalšími bytostmi.
Pro napojení na zdroj informací, inspirace a energie využíváme silný potenciál našeho SRDCE. Díky srdci přicházejí informace, které jsou v souladu s naším životním příběhem.

Jmenuji se Lucie Alferi

přináším na tento svět pohodu, radost a uvolnění při pobytu v těle. Desetiletá cesta rozvoje mne neustále vede do SRDCE. Do prostoru, kde se nachází nekonečný zdroj inspirace a energie.
Ukazuji Vám, že život může být jednoduchý i radostný. Ukazuji Vám jaké to je využivat srdce a intuici ve spolupráci s dalšími nástroji myslí, emocemi a egem.

Náplň školy channelingu

Učíme se proniknout do hlubin srdce. Ze srdečního centra postupně rozšiřujeme naše vědomí. Při celém procesu zůstáváme maximálně bdělí a v kontatku s naším tělem. Každý aboslvent více poznává sám sebe. Díky skupině stejně naladěných lidí vytváříme jedinečné podporující prostředí.

Pobyt v těle

Během channelování je pro nás stěžejní umět vnímat tělo. Tělo je jednou z bezpečnostních složek pro channeling. Prozkoumáváme a propojujeme se se všemi částmi našeho těla od konečků vlasů až po konce nehtů na malíčku u nohou.
Jsme si vědomí každé buňky našeho těla. Učíme se s tělem komunikovat. A tak dochází k porozumění a pochopení procesů v těle i na úrovni mysli.

Poznání mysli

Naše mysl neustále pracuje. Někdy jsou myšlenky tolik hlasité, že nám to brání v naslouchání vlastnímu srdci. A neumíme vnímat inspiraci, která je v srdci uložená. Učíme se odvrátit pozornost od myšlenek směrem do našeho srdce. Očišťujeme všechny myšlenkové vzorce, které nejsou v souladu s našimi záměry.
S klidnou myslí, sílí hlas našich srdcí. Necháváme ho rozenít a objevují se první doteky jemnohmotného světa. Zažíváme projevení nekonečného potenciálu SRDCE v čase a prostoru skrze tělo .

Channeling

Nejprve se seznámíme se základními bezpečnostními pravidly pro channeling. Postupně vědomě vstupujeme do jemnohmotného světa. S otevřeným srdcem zažíváme první propojení z externích zdrojů informací.

Celý pobyt doprovázím channelingovými vstupy Strážce Třetího Oka a dalších bytostí, které nás momentálně podporují a provázejí procesem napojení.

Místo konání – Vila Sklenářka
Vila s rozlehlým pozemkem se nachází uprostřed lesů ve Východních Čechách v blízkosti Kostelce nad Orlicí a poskytne nám dokonalé zázemí k naplnění všech fází Školy channelingu
Jsou pro nás připraveny venkovní i vnitřní prostory pro meditace, cvičení a odpočinek.