Setkání pro páry (H&T Dlabalovi)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 15.5. 2020 - 17.5. 2020
19.00 - 15.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Víkend pro všechny v sezdaných i nesezdaných párech, kteří hledají ve vztahu soulad, prostor pro hluboké i transpersonální sdílení, anebo potřebují uvolnit nahromaděné napětí a důsledky (ne)vyřčených sdělení, které zpomalují partnerské plynutí v lásce, klidu a míru.

Co nám brání udržovat spokojenost a rovnováhu ve vztahu, který je nám právě teď dáno prožívat? Co nám brání v nesobeckém prožívání všedních i svátečních okamžiků sám se sebou, se svým partnerem, rodinou? Co nás odvádí od pozornosti k sobě samým a svým blízkým?

Během víkendu prozkoumáme úrovně vnímání své vlastní podstaty a svého chování o samotě i ve společnosti partnerů/rodiny. Budeme mít příležitost uvědomit si své jedinečné  vlastnosti a přednosti, kterými můžeme vztahy podporovat a vyživovat, ale také své temné komnaty, které vztahy oslabují.

Provázejí Honza a Tereza Dlabalovi (nepovažujeme se za učitele, kteří mají pro ostatní návod; prožíváme v partnerství to samé, co ostatní). V setkání se opřeme nejen o odkazy a tradiční učení Indie a přírodních národů, ale také o vlastní zkušenosti, srdce a přítomný okamžik. Vytvoříme pro setkání bezpečný prostor jednoduché a ohleduplné intimity, který v běžném partnerském sdílení někdy nebo často chybí.

Maximální počet 8 párů.

PROGRAM:

pátek: otevření prostoru, sdílení

sobota

  • ráno – očistná wayusa, meditace
  • dopoledneženský a mužský kruh
  • odpolednekakaový obřad a poradní kruh – prostor pro hluboké sdílení
  • večer – integrace a objetí toho, co se událo, prostor pro společný tanec a masáž

neděle

  • ráno – pro zájemce hořký čaj, meditace
  • dopolednemeditace otevření srdce, tantrická oslava boha-bohyně
  • po obědě: sdílení a uzavření

S sebou: spacák (za příspěvek je možno půjčit peřiny s povlečením), společný vám blízký či vzácný předmět, blok a tužka, prostěradlo, ručník a olej na masáže, deka, látky a drobnosti k vyzdobení vašeho posvátného párového prostoru, oblečení do přírody/k ohni a jeden kousek slavnostního oblečení, ve kterém se cítíte dobře

Cena pro pár: pobyt a náklady na prostor, ohně, kakao: 1 pár za 4 000 Kč 

Za program: vědomý příspěvek průvodcům

Přihlášky ONLINE. Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 2000 Kč/pár na účet č. 2200509951/2010. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníky.