Inspirativní jógovy víkend – oslava jarní rovnodennosti (M. Nováková)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 22.3. 2019 - 24.3. 2019
18.00 - 16.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Přátelé, kamarádi, jogíni a vy všichni, kteří víte, jak je důležité umět si najít prostor pro sebe a zažít v něm sami sebe. V tomto období, kdy se jóga stala natolik moderní záležitostí, že jí potkáte doslova na každém rohu, už delší dobu cítím volání otevřít se i jiným tématům, než je jen asánová praxe…
✨ Nabízím vám možnost prožít širší perspektivu jógového světa v INSPIRATIVNÍCH JÓGOVÝCH VÍKENDECH ✨
Jógový svět přesahuje naše hranice a není možné ho celý obsáhnout v jediném životě člověka. Kořenem slova jóga (Jho) je spojení. Cílem těchto víkendů bude tedy propojení jógových i jiným blízkých témat. Víkend bude veden mojí maličkostí, budeme cvičit, meditovat, sdílet, tvořit a pracovat sami se sebou. A s tímto tématem souvisí i prostory, ve kterých se budou pobyty konat. Vybrala jsem místa, která v sobě nesou kouzlo starých časů a dnešní komfort. Místa, která jsou možná trochu odlehlá, ovšem tím spíše v nich budeme mít možnost nalézt své hluboké kořeny, vzájemný respekt a úctu k přírodě a ostatním bytostem.
Těším se. Namasté!

🌱☀ Další INSPIRATIVNÍ JÓGOVÝ VÍKEND bude na téma ~ OSLAVA JARNÍ ROVNODENNOSTI ~ 🌱☀

Přijměte srdečné pozvání k propojení s elementy v očistné potní chýši u příležitosti jarní rovnodennosti, období probouzení a obnovené rovnováhy mezi světlem a tmou. Setkání je otevřeno všem na cestě Sebezkoumání, která vede k rozpoznání jedinečné podstaty univerzálního vědomí, v duchu přírodní moudrosti a tradic. Během procesu můžeme překonat hranice své omezené mysli i komfortní zóny fyzického těla, a tím umožnit rozpuštění svých myšlenkových vzorců, např. nedůvěry, pochybností a strachů.

🕉 KDE: Prostor Sklenářka, www.sklenarka.cz
Podstatu Sklenářky rozvíjí respekt k přírodě, láskyplná péče a rovnovážná spolupráce, která nahrazuje ve společnosti běžné konkurenční a soutěživé postoje. Sklenářka vzkvétá v souladu se všemi, kdo ctí cestu součinnosti s přírodou, jejími zdroji a vlastním bytím. Věříme, že se toto místo stane inspirací pro další lidi „na Cestě“.

🕉 UBYTOVÁNÍ A STRAVA: plná penze od páteční večeře po nedělní oběd (výtečná vegetariánská kuchyně s využitím lokálních a zdravých surovin). Sdílené ubytování na pokojích, postele včetně lůžkovin.

🕉 CENA CELÉHO VÍKENDU: 2 500,- Kč
V ceně není zahrnut dobrovolný vědomý příspěvek obřadu: na dřevo, pro průvodce potní chýší, pro ohnivce (ten, který se po celou dobu udržuje energii ohně a kamenů). Výše příspěvku záleží na Vašich možnostech a vnímání přínosu setkání pro Vaši cestu. Doporučená minimální cena je 150,- Kč.
Jsme vděční za jakýkoli příspěvek. Díky Vám se dále učíme a je možné tato společná setkání utvářet, být v důvěře ve všeobecnou spokojenost, rovnováhu a konání dobrým způsobem.

🙏 PROGRAM VÍKENDU 🙏
Pátek
– satsang + podvečerní dynamická 90 min lekce vinyasa jógy
– večeře

Sobota
– ranní 60 min lekce jógy (varianty pozdravů slunci, jemná protahovací hatha jóga)
– snídaně
– potní chýše (příprava kamenů, očištění účastníků kouřem bílé šalvěje a vyjádření záměru, samotný obřad, který zpravidla zahrnuje čtyři kola, sdílení, lehký pozdní oběd)
– podvečerní 75 min jóga s prodlouženou závěrečnou relaxací za použití bylin a za zvuků tibetské mísy
– večeře

Neděle
– snídaně
– dopolední 75 min lekce jógy (v dynamičtějším stylu, zaměříme se na balanční pozice)
– satsang
– oběd a závěr víkendu
Čas odjezdu není nijak definován. V prostorách areálu lze zůstat až do podvečerních hodin a nechat tak v sobě doznít celý víkend, např. při procházkách v okolních lesích, v meditaci na břehu jezírka a nebo v případě nevlídného počasí u krbových kamen 🙂

~ Víkendu je možné se zúčastnit i přesto, pokud byste se nechtěli přidat k sobotnímu obřadu. Potní chýše se nedoporučuje osobám s vysokým krevním tlakem a s psychickými poruchami. Těhotenství je taktéž kontraindikací. Ženám necháváme na jejich zvážení, pokud se obřadu budou chtít účastnit i v době menstruace. Kontraindikací to není, nicméně toto období je pro ženu silným očistným procesem již samo o sobě. ~

🙏 PŘIHLÁŠKY ČI DOTAZY:
Potvrďte prosím účast na email: zijeme.jogou@gmail.com nebo na tel.: 608 859 625.
Počet míst je omezen, zarezervujte si tedy své místo včas.
Poté budete vyzváni k zaplacení zálohy ve výši 1 500,- Kč. Je možné uhradit převodem i celý víkend.

🙏 STORNO PODMÍNKY: Po vyzvání je nutné do 5 pracovních dní uhradit zálohu. Pokud nebude částka připsána na účet, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se na víkend nebudete moci dostavit a řádně se včas neomluvíte (t.j. 14 dní dopředu), záloha propadá ve prospěch pořadatele. Své místo však lze, po předchozí domluvě, převést na jinou osobou. Přihlášením na workshop souhlasíte se storno podmínkami. Děkuji za pochopení.

Těším se na vás,
Marta
www.zijeme-jogou.cz