Hlas těla – prožitek nekonečných možností vyjádření skrze hlas, pohyb a tanec (Rosane Cobra, Maisha Cobra, Lenka Jankovská)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 8.4. 2021 - 11.4. 2021
18.00 - 16.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Zveme vás k prožitku nekonečných možností vyjádření skrze hlas, pohyb a tanec.
Společné bytí žen a sdílení je samo o sobě léčivé a uvolňující. Když se k němu přidá ještě radost z tance a zpěvu, dostáváme se zpátky domů, k vlastní podstatě a energii.
Součástí workshopu je cacao dance.

Termín bude potvrzen

Průvodci:
Rosane Cobra – brazilská fyzioterapeutka
Lenka Jankovská – zpěvačka, lektorka zpěvu
Maisha Cobra – tanečnice brazilských tanců

Cena: 5800 kč / od 5.3. 6200 kč
ubytování a jídlo v ceně
rezervace: lenayellow@gmail.com
tel: +420 777 128 561

Maisha Cobra
Čas utíká a tančí se mnou.
Tanec jako pohyb duše a pohyb těla jako oheň, který nás žene kupředu.
Tanec jako hlas mého těla.
Na workshopu bych se ráda zaměřila přes pohyb a tanec na silné energie, které v nás existují. Na energie, které nás v životě motivují, na ty, které nám dávají sílu a radost.
Prostřednictvím brazilských tanců a hudby, jako například funk, samba a forró se budeme soustředit na pánev a pas.
Nebude však chybět ani volná improvizace a prostor pro objevování vlastních hranic. V rámci workshopu se budeme zabývat váhou vlastního těla a zjišťovat, jak všechno spolu souvisí.
Hudbou se spojíme se svými nejhlubšími touhami. Naši mysl ponecháme stranou a začneme poslouchat naše tělo a hlas.

Rosane Cobra
Již od dětství mě bavil pohyb a díky mé rodině jsem měla možnost se v průběhu svého života o těle hodně naučit. V Brazílii jsem vystudovala fyzioterapii a díky tomu získala motivaci k prohlubování vědomostí o těle a objevování možností, jak se můžeme skrze naše tělo léčit. V tomto workshopu se zaměřím na péči o sebe skrze hmat a pohyb jako způsob, jak se můžeme naučit se o sebe každodenně starat a poslouchat, co nám říká naše tělo a dodávat tělu to, co potřebuje. Ukážeme vám různé možnosti jak toho dosáhnout, skrze hlas, vibraci a pohyb, které mohou vyústit až v tanec, dodávající nám radost ze života a rovnováhu pro naši nervovou soustavu, pro klid a blaho našeho života.

Lenka Jankovská
Jsem profesionální zpěvačka a vokální koučka. Zpěv je moje životní cesta. Autorsky působím ve třech hudebních projektech: Lena Yellow, Materska.com a Yellow Sisters. Věnuji se práci s hlasem – vyučuji skupiny i jednotlivce, spolupracuji s různými hudebníky a kapelami, podílím se na hudební produkci a managementu. Miluji výzvy a osobní růst. Objevování daru hlasu a vědomá práce s tělem mě den za dnem přivádí k hlubšímu poznání sebe sama a větší autenticitě ve zpěvu i v životě.
Na workshopu se do hloubky propojíme s prvotním pohybem, který nás přivítal na tomto světě – s naším dechem. Budeme vědomě zkoumat a pozorovat naše tělo, které nám je oporou pro to, abychom se mohli svobodně vyjadřovat tak, jak potřebujeme. Rozezníme hlas ve společné harmonii, v písních a improvizaci.

www.lenayellow.com
https://www.naucmese.cz/lenka-jankovska