Klubová deklarace

Areál Sklenářky je soukromým klubem provozovaným společností Sklenářka s.r.o. a jejích příznivců. Jeho cílem je zpřístupnit členům klubu možnost duševního, tělesného a kulturně-sociálního rozvoje. Členem klubu se může stát každý, kdo respektuje snahu provozovatelů o vytvoření přátelské a osobnostní rozvoj podporující atmosféry. Klub je založen za účelem prospěšné činnosti a má neziskový charakter. Členské příspěvky a zisk z poskytovaných služeb jsou používány na pokrytí nákladů spojených s provozem centra nebo investován do dalšího rozvoje.

ČLENSTVÍ

Člen klubu přispívá na náklady akce, dodržuje pokyny pořadatelů a provozní řád areálu, je sám za sebe zodpovědný, ctí majetek klubu a dobré mezilidské vztahy, tvoří přátelství a šíří kolem sebe radost, pohodu a inspiraci.

Členství je dočasné na dobu jednoho kalendářního roku a nezakládá žádná další práva ani povinnosti. Je výrazem podpory myšlence a vizi projektu Sklenářka. Člen má od okamžiku zaplacení ročního členství nebo konkrétního jednorázového příspěvku povolen vstup na akce a může využívat služby poskytované Sklenářkou s.r.o. Sklenářka pravidelně informuje všechny členy o aktuálním dění, akcích a programech.

PŘÍSPĚVKY

ČLENSTVÍ NA ROK: 50 Kč – platba v hotovosti na místě, zápis do knihy hostů.

V případě, že jste už zaplatili příspěvek na jednorázovou akci, pronájem atd, se již tato částka neplatí.

 OSTATNÍ PŘÍSPĚVKY:

Viz ceny uvedené při každé konkrétní akci, programu nebo aktivitě. Členství i příspěvky lze platit předem nebo na místě hodinu před začátkem akce.

V případě pořádání vlastní akce v prostorách Sklenářky si členové klubu musí rezervovat prostory nejpozději měsíc před akcí a závazně rezervaci písemně potvrdit spolu se zasláním zálohy.

 Sklenářka, s.r.o.

IČ: 24833860

Odpovědná osoba: Petr Vlček

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.