Mužský kruh

s přechodovým rituálem Odvahy a potní chýší

20. – 22. listopadu 2015

Muž. Muži. Mužská síla. Vědomí. Spolutvoření.

Víkendový skupinový seminář, zaměřený na sebezkoumání a nalezení ideálního řešení běžných i nečekaných životních situací o samotě v přírodě, i ve skupině ostatních mužů.

Vydáme se na cestu ke svým kořenům a potkáme se s muži v otevřeném kruhu sdílení, v důvěře, soucítění a respektu k jedinečnosti každého z nás.

Program zahrnuje: přechodový rituál Odvahy, potní chýše, bivak, cesta bubnu, sdílení mužů v teepee okolo Ohně, asociační hra, oslava Muže

Příprava: od pondělí 16.11. nepožívejte návykové látky, nejezte polotovary, “průmyslová” jídla a maso (v případě potřeby jen ryby), v pátek 20.11. nejezte vůbec a pijte jen vodu

Začátek: 20.11. v 19hod. večeřě, ve 20hod. začátek programu

Místo: Vila Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí, 517 41

Příspěvek: 1 700 Kč + dobrovolný příspěvek za potní chýši (cena je včetně jídla, ubytování a všech dalších nákladů kromě potní chýše)

S sebou: spacák, celtu a podložku na spaní venku, osvojené hudební a rytmické nástroje, nůž, baterku, osobní předmět síly, zápisník, zelenou a červenou svíčku (10-25cm).

Na víkend mohou přijet i ženy – společně si vytvoříme v kruhu žen vlastní program podle nálady 🙂

Prosíme, rezervujte si místo na e-mailu: tereza@sklenarka.cz, spolu se zasláním nevratné zálohy 500 Kč na účet 2000135158/2010 (do zprávy pro přijmce uveďte MUŽSKÝ KRUH a svou adresu). Záloha se vrací v plné výši v případě, že za sebe naleznete náhradníka.

Těším se nashledanou,

honza

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.