Slunovrat – setkání kmene

18. – 20. prosince 2015

Nadchází čas zimního Slunovratu, kdy se nejtemnější období v roce přehoupne přes svoji nejzašší hranici a dny se opět pomalu začnou prosycovat světlem. Pojďme se setkat při této příležitosti, zapálit společně vatru na počest návratu Slunce jako symbolu naděje a jasnosti, symbolu požehnání a otevření se všemu novému, co chceme pozvat do svých životů.

V pátek se sejdeme u večeře v 19 hodin, po večeři můžeme usednout v kruhu sdílení a naladit se na společné víkendové dny, nechat nenuceně vzejít program aktivit, které bychom společně mohli vytvořit (nabízí se tanec, cvičení, relaxace, vizualizace)

Sobota vyzývá ku procházce na silová místa okolí, přípravě ohně a potní chýše, večer přivítáme posla Slunce a jeho světlem zažehneme Světlo ohně, v jehož plamenech můžeme proměnit nepotřebné ve hnojivo našich přání a záměrů. Tentýž oheň daruje teplo kamenným bratrům, kteří ohřejí naše těla v potní chýši.

Neděle nechť je tradičně dnem odpočinku, můžeme si spolu hrát, zpívat či si přichystat lahůdku, jenž zjitří naše smysly. Hudebnící a akrobaté nástroje s sebou.

Těšíme se na všechny bratry, sestry, malé bratříčky a sestřičky!

Ubytování je ve vile v pokojích po více lidech 250,-/osoba za noc, strava vegetariánská 260,-/osoba (snídaně, oběd, večeře). Děti do 5 let mají ubytování a stravování zdarma, od 5 do 12 let za 60 % základní ceny.

Prosím, potvrďte co nejdříve svoji účast a počet osob/dětí na tel.č.: 777189491 (Tereza Svobodová)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.