Navaratri

S měnícím se obdobím přichází nejlepší čas na restartování celého organismu. 
28.3.- 5.4. 2017 budeme dle jogínské tradice oslavovat svátek Navaratri, což doslova znamená Devět nocí Bohyně.
Dle starého mýtu ovládal Zemi mocný démon, který nabýval na síle a Bohové si s ním neuměli poradit.
Svolali tak sněm, a ustanovili se, že je třeba zaktivovat všechny síly a dát život Božstvu, které bude mít moc všech Bohů a Bohyń najednou. Postavili se do kruhu, napřáhli ruce a poslali své mocné síly do středu, a stvořili tak obrovsky mocnou Durgu, která démona jednoznačně porazila.
Jaký je váš vnitřní démon? Připoutanost k utrpení, zmatenost, zbrkost, věčná nespokojenst, nebo třeba strach z neznáma?
Čeho se bojíte, čemu věříte a potom jste překvapení, že se vám děje?
Kde v sobě nežijete opravdově, autenticky a naplno?
Smysl života je jediný, prostě žít, Plně Žít!

Devět dní a nocí svátku Navaratri je fantastická příležitost, (která se opakuje 2krát v roce), kdy je omlazení, spočinutí, očista a nová síla snadněji aktivovatelná, než v jaký koli jiný čas v roce.
Přispějeme k tomu odlehčením stravy od stimulantů, masa, tabáku, kávy, černého a zeleného čaje, cukru…luštěnin a obilnin…budeme jíst velmi lehce ale dost na to, abychom nepocit’ovaly hlad.
Přírodními způsoby budeme pečovat o zdraví naší kůže a očisty těla i zvenčí přírodními způsoby a masážemi, spočineme v tichu, v přírodě hluboko v srdci lesa, a budeme se denně nořit do Šivova tance- jemné, velmi meditační jógy, která má tu moc uvolnit jak fyzické, mentální, tak emocionální napětí.
 
Na celých devět dní se ponoříme do rituálů ohně v nás, uvolńování těla skrze jemnou jógu a vzájemné masáže, očistnou kvalitní speciálně vytvořenou stravu, psaní si svého deníku, bytí v tichu, samotě a v přírodě, tak abychom sami a vzájemně posílily a prohloubily zdraví svého těla a pocit dobré nálady, vyladily své emoce, svou schopnost hlubšího vnímání, intuice a citlivosti uvnitř nás. 

Tentokráte začíná Navaratri v úterý a končí středou.
Nejlépe je přijet na celých devět dní, což vřele doporučuji, ale pokud si nedopřejete celý tento čas, máme pro vás speciální možnost zúčastnit se od úterý 28. 3. do neděle 2.4. a pokračovat dále sami jak budete moci doma.
Pro přihlášku a více informací mne kontaktujte nejpozději do 20.3. na tomto emailu
kamila.kailash@gmail.com
Těšíme se na spočinutí v kruhu sester lesa a všechnu ty výživu, která nás naplní až po okraj na mnoha sférách.

Sestry lesa tomu říkají “ Mńam na všech rovinách“ 🙂

Ceny:
Program: 500 kč/ den
Materiál: Super foods, Byliny, oleje, sůl, jíl, esenciální oleje, hrubou žínku na omlazovací rituály, bud‘ své, a nebo příspěvek: celý program 1000Kč, zkrácený 750 Kč
Ubytování a jídlo: několik možností, v chatce, vile, soukromém i společném pokoji, cca 500 Kč/den, zarezervujte si své bydlení na tereza@sklenarka.cz

Pořádají sestry lesa, Floresta
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.