Rituál potní chýše, poradní kruh mužů

31. března – 2. dubna 2017

Srdečně zveme na další setkání mužů, tentokrát v poradním kruhu a při tradičním rituálu potní chýše. Strávíme víkend sdílením v důvěře, v bezpečném prostoru spolutvoření, se zamyšlením nad otázkou Kdo jsem já. Setkáme se s tradičním učením, léčením a moudrostí odkazu našich předků, mudrců, svatých mužů.

Rituál Potní chýše slouží k očistě těla, transformaci myšlenkových vzorců a propojení v jednotě vědomí. Zprostředkovává napojení na posvátný odkaz našich předků, oslabuje strach a pochybností a pomáhá při hledání odpovědi na otázku “Kdo jsem já”. Poradní kruh – council je setkání skupiny lidí, za účelem otevřeného sdílení v rovnováze a nalezení řešení osobních a kolektivních otázek.

Program víkendu zahrnuje:

  • Poradní kruh Kdo jsem já?
  • Stavba potní chýše, příprava prostoru, Cesta bubnu
  • Tradiční rituál potní chýše
  • Pobyt v přírodě

Nejvyšším smyslem a cílem lidského vtělení je poznat svrchovanou Pravdu, Skutečnost, ze které pocházíme (Ramana Mahárši) 

***

Začátek: v pátek 31. března v 19hod. (registrace v 18-19hod. na recepci vily)

Příspěvek na prostory: 500 Kč

Příspěvek na potní chýši: dobrovolný

Ubytování: 250 Kč/1 noc zajištěno ve společných ložnicích vily

Strava: 290 Kč/1 den vhodná vegetariánská strava

S sebou: Spacák (lůžkoviny můžou být zapůjčeny na místě), baterku, oblečení na pobyt v přírodě, osvojené rytmické a jiné hudební nástroje, nářadí na práci se dřevem, chcete-li

Prosíme, rezervujte si místo na e-mailu: honza@floresta.cz , spolu se zasláním nevratné zálohy 500 Kč na účet 2200509951/2010 (do zprávy pro přijmce uvedte své jméno). Záloha se vrací v plné výši v případě, že za sebe naleznete náhradníka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.