ZIMNÍ SLUNOVRAT – COUNCIL, POTNÍ CHÝŠE, BEIJA FLOR

Milí souputníci,
srdečně Vás zveme na víkendové setkání v kruhu, při příležitosti nadcházejícího zimního Slunovratu, času nejdelších nocí a otevřených bran proměn a návratu světla. Modlitba pro Matku Zemi, sebe, své blízké a všechny živé bytosti, za probuzení vyššího vědomí a otevření srdcí.

Council (Poradní kruh) je osvědčený tradiční způsob jednání ve společenstvech. Přináší řešení otázek, nové vhledy. V našem setkání otevřeme prostor pro podporu Matce Zemi.
Beija-flor (portugalsky Kolibřík), je společné uctívání Bytí, zpěvem spirituálních písní z celého světa. Ty přinášejí oslavu života a hlubokou moudrost poznání, že cest je mnoho, pravda je jedna (Sw. Átmananda Udasin)
Obřad Potní chýše je očistný, transformační a detoxikační rituál, během kterého se člověk obrací do svého nitra a uvědomuje si propojení se všemi elementy, ze kterých je stvořen Svět.

Program:
… pátek 16.12. od 18.00 večeře
od 19.30 poradní kruh pro Matku Zemi

… sobota 17.12.: od 10.00 obřad Potní chýše Provází Honza Dlabal)
od 19.00 zpěvohraní Beija-flor, modlitba srdce

… neděle 18.12. volný program

S láskou a vděčností se těšíme,
Honza & Tereza & další

Příspěvek: 500,- + příspěvek na obřad Potní chýše
Ubytování: 250 Kč/1 noc zajištěno ve společných ložnicích vily
Strava: 260 Kč/1 den vegetariánská strava
S sebou: Spacák ( lůžkoviny mohou být zapůjčeny na místě), osvojené hudební nástroje, do potní chýše spodní prádlo/lunghi a ručník

Prosíme o přihlášení předem na e-mail tereza@sklenarka.cz, spolu se zasláním zálohy 500 Kč na účet 2200509951/2010 (poznámka SLUNOVRAT).

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Program. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.