Ubytování

1. ubytování ve vile: čtyři pokoje v prvním patře vily pro 2-3, 2-4, 8 a 10 osob (celkem 25 míst), další možnost je v obou sálech (cca 25 míst). Spí se na matracích ve vlastním spacáku nebo s možností zapůjčení lůžkovin. Sociální zařízení se nachází ve stejném patře, odděleno pro pány a dámy (3 + 3 sprchy, 3 + 2 toalety, další toalety v přízemí)

     

2. letní rozšíření ubytování: jednoduché dřevěné chatky v zahradě pro max. 16 osob, stany

chatky    

3. ubytování v soukromí v bytech/pokojích v dalších budovách: Sklenářka disponuje třemi plně vybavenými byty 2 + 1 a několika dalšími jednoduchými prostory, které jsou využívány ke krátkodobým či dlouhodobým pronájmům a k ubytování lektorů. Aktuální stav obsazenosti sdělíme na požádání.

4. chatky k dlouhodobému bydlení: chatky v osadě určené pro stálé obyvatele. Některé jsou zateplené a vhodné k celoročnímu bydlení, další je možné v případě zájmu opravit a zvelebit podobným způsobem. V případě zájmu o dlouhodobé bydlení na Sklenářce nás kontaktujte.

***

Členů, kteří se k nám vrací, si velmi vážíme a proto od března 2014 spouštíme VĚRNOSTNÍ PROGRAM. Pokud u nás strávíte 10 nocí, dostanete 11. nocleh zdarma jako poděkování za Vaši přízeň. Noclehy se budou evidovat na věrnostní kartě, kterou si můžete vyzvednout při příjezdu na recepci a za každý nocleh Vám na ni přidáme jednu nálepku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.