hosté

energetická lázeň v lůně přírody

energetická lázeň v lůně přírody

relaxační prožitkové setkání, pořádají a provázejí Zuzana Bělohlávková, CSB a David Bárta, CSB.

Relaxační prožitkové setkání v pěti dnech plných doteků, klidu a pohody v krásném prostředí centra meditace a přírodního učení Sklenářka, které nabízí soukromí odlehlého místa s neopakovatelnou atmosférou. Během společně stráveného času vytvoříme bezpečný prostor, ve kterém můžete zažít hluboké meditační stavy i chvíle extatických prožitků, okamžiky plné péče a porozumění, naplnění a souznění. Můžete se věnovat sami sobě i sobě navzájem. Můžete pracovat se svou životní vizí, svým záměrem, tvořením vlastní reality. Odevzdáte své starosti a restartujete mysl. Prostor je otevřený všemu, co přichází. Všichni se budeme vzájemně respektovat a přijímat takoví, jací jsme, s prožitky, které budou přicházet. Bez soudů, posuzování, hodnocení. V pravdě sami k sobě i k ostatním. Setkání je vhodné pro páry a dvojice (případně jednotlivé ženy), které již mají zkušenost s vědomým dotekem a jsou otevřeny novým podnětům. Počet míst je omezen na 20 účastníků.

Na co se můžete těšit?

  • dávání a přijímání vědomého doteku
  • rituál probouzení smyslů
  • tvoření osobní jantry (vision boardu) pro naplnění vašich snů a přání
  • načerpání inspirace do osobního i partnerského života
  • odpočinek a čas pro sebe v krásné přírodě

David a Zuzana jsou životní partneři a lektoři s dlouholetou praxí v oblasti sexuality, intimity a osobního rozvoje. Kromě masáží a vědomé práce s tělem rádi tvoří (fotografie, keramika, řezbářství), cestují a společně provázejí životem svého čtyřletého syna Benjamina.

Ubytování: Můžete si vybrat z více možností podle aktuální kapacity – v budově vily na postelích se sdíleným sociálním zařízením, ve venkovních chatkách, v meditárně na matraci nebo ve vlastním stanu.

**Strava: ** Vegetariánská kuchyně s využitím surovin od lokálních dodavatelů v BIO kvalitě.

Cena:

  • kurzovné 3500 Kč/osobu
  • ubytování ve vile nebo chatce 300 Kč/osobu/noc, ve stanu 200 Kč/osobu/noc

jídlo: plná penze 390 Kč/osobu/den

Přihlášky a bližší informace: zuzbelo@yahoo.com