hosté

meditace hlasem

meditace hlasem

hudební rituály, jóga, potní chýše, pasivní i aktivní muzikoterapie & relaxace, workshopy hlasu, zpěvu a hry na nástroje. Pořádá a provází Dalibor Neuwirt & další.

web akce a přihláška

PROČ SE KURZU ZÚČASTNIT Otevřeme potenciál hlasu Chci vás podpořit v tom, abyste zpívali. Celý víkend budeme zkoumat a odkrývat naše hlasové možnosti a zpěvný potenciál. Pomůžu vám jej najít, ať už jste na začátku nebo ne.

Muzikoterapie před spaním Sobotní večer bude ve znamení pasivní muzikoterapie, kdy si jen lehnete a necháte se ukolébat a rozpustit hrou na živé muzikoterapeutické nástroje. Hrát vám bude Zuzana, Dalibor i Dan.

Jóga i Čchi-kung Zuzana se postará o příjemné protažení a osvěžení po příjezdu, nakopnutí energie po ránu ranní i pestrým cvičením před sobotní večeří. Těšte se… Jen sedět na zadku nebudem!

Meditace i Taneční mantrování Těšte se na oslavné mantrování, při kterém můžeme společně juchat, zpívat a tančit a také klidné tiché momenty plné rozjímání a klidu.

Pro každého! Máte strach, že neumíte zpívat? Nebojte se. Naopak, celý lektorský tým i prostředí vás podpoří. Na poslední akci jedna z účastnic plakala, plná štěstí, že si poprvé v životě dovolila zpívat naplno…

Očista prostoru i sebe Očistíme sebe a připravíme si náš společný prostor pomocí vůně z léčivých bylin a chřestidel, propojíme se v kruhu hlasového souznění a společného tance.