prožitková sebepoznávací setkání

menarché

menarché

kruh pro dospělé ženy, které svůj přerod z dívky v ženu neměly možnost prožít v úctě a uvědomění významu tohoto okamžiku.

přihláška do 13. listopadu

Zveme na setkání k uctění daru cykličnosti a dosycení chybějícího rituálu Menarché (první mentruace), kdy dívka vstupuje do světa žen. Tento silný a důležitý čas s sebou přináší spoustu podstatých témat, která ženu provázejí po celý život. Formou příběhů a osobního sdílení nahlédneme také do témat zdravé sexuality, mužsko-ženských vztahů, sebehodnoty a osobních hranic. Setkání je vhodné pro dospělé ženy, které svůj vstup do dospělosti neměly možnost prožít v úctě a uvědomění významu tohoto okamžiku. Z vlastní zkušenosti víme, že to může být velmi silný moment spojení s opomenutou, přeskočenou částí sebe sama.

Součástí setkání bude rituál Menarché, kruh příběhů, prostor pro uvolnění a přepis starých programů neúcty, kakaová ceremonie k oslavě Ženství.

Co s sebou: bílé a červené oblečení nebo doplněk (sukni, šaty, šátek, pásek, stuhu, šperk…) nějaký předmět, který se váže k vašemu dětství dárek vhodný pro čas Menarché – například kniha s tématem dospívání, šaty, spodní prádlo, menstruační pomůcky, šperk, nějaký symbolický předmět – nechte se vést intuicí nebo představou, jaký dar byste sama ráda v tento okamžik dostala

Setkání probíhá od pátečního večera do nedělního oběda a je koncipováno jako jeden celek – není tedy možné přijet jen na jednu část. Skupina je komorní, do 10 žen.

*Příspěvek:

  • pobyt s plnou penzí 1480,–/víkend
  • doporučený příspěvek za program, prostory, materiál: 1500–2500 Kč/víkend*

Místo vám bude rezervováno po zaslání zálohy 500 Kč na účet č. 2200509951/2010. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete sehnat náhradnici.

Těšíme se a setkání, Aio & Tereza

prožitková sebepoznávací setkání

Pořádáme setkání v kruhu žen na témata čistě ženská