soběsta(te)čnost - praktické workshopy

Vegetariánské vaření pro zdraví

Vegetariánské vaření pro zdraví

Principy přirozeného zdravého stravování, výživy a ájurvédského pojetí člověka a jeho zdraví. Praktická příprava jídel s teoretickým komentářem.

přihláška
soběsta(te)čnost - praktické workshopy

Pořádáme víkendové kurzy vegetariánského vaření a vaření z divoce rostoucích bylin.

průvodci

Ukážeme si pestrost i jednoduchost praktického vaření v domácím prostředí. Pro inspiraci si vyzkoušíme nové postupy přípravy jídel, vhodné kombinace surovin a koření, aby zdravě chutnalo.

Dopňkový program pak zaměříme na otázky přirozených potřeb člověka a na prostředky k jejich zajištění, které umožní být v rovnováze, vnitřní spokojenosti, klidu a míru. Využijeme klidného prostředí v přírodě k uvolnění, odpočinku a načerpání nové síly i motivace. Naším cílem v kuchyni je spokojenost na všech úrovních.

Program (pá 19.00 – ne 15.00) zahrnuje:

  • 4 bloky praxe v kuchyni s teoretickým komentářem
  • 2 společné večery
  • doplňkový program – cvičení, jóga-védánta, meditace, příroda

Účast na jednotlivých částech programu je dobrovolná. Počet účastníků je omezen na 8 osob. Víkendem provází Honza Dlabal (www.floresta.cz).

Příspěvek za kurz: 2 200Kč (včetně stravy) Ubytování: 500 Kč/2 noci

S sebou: Spacák nebo lůžkoviny (mohou být zapůjčeny na místě), oblíbené kuchyňské náčiní, zápisník a tužku, v případě zájmu podložku a polštářek na cvičení/sezení a oblečení na procházku do přírody.

Přihlášky: přihláška se stává závaznou po zaslání nevratné zálohy 500Kč na účet: 51–417390227/0100 (záloha se vrací v plné výši v případě, že za sebe naleznete náhradníka).