hosté

mindful camp

mindful camp

druhý ročník Mindful Campu – letní všímavé oslavy v přírodě a jedinečného osobního setkání všech příznivců všímavého a vědomého stylu života

vstupenky

Čtyři dny s mindfulness, jógou sebepoznání a pohodovými lidmi. Setkáme se v počtu do 100 lidí, díky tomu budeme mít možnost hlouběji se mezi sebou propojit. MindfulCamp je festival, kde si můžeme užívat radost ze života, zůstat přitom nohama na zemi a učit se, jak zvládat život a jeho výzvy s lehkostí a klidem. Uprostřed léta a přírody budeme mít dost klidu sami pro sebe a zároveň možnost vzájemně se propojit a inspirovat.

Program je sestaven tak, aby chvíle klidnějších meditací a workshopů mindfulness a sebelaskavosti byly v rovnováze s pohybem, hudbou a oslavou. Nebudou chybět ani kakaové ceremonie. Kromě pozvaných hostů otevřeme prostor i pro nabídky, které přivezete vy – účastníci.

Meditacemi, poradními kruhy a vědomou prací s tělem vás budou provázet zkušení lektoři mindfulness, jógy a seberozvoje. Přirozeným a hravým způsobem se společně budeme inspirovat v tom, jak vnést více radosti, svobody a lehkosti do našich životů.

VSTUPENKY:

  • Zvýhodněné vstupné do 20. 4. 2023: 3 900 Kč
  • Standardní vstupné od 21. 4. 2023: 4 500 Kč
  • členové mC Standardní: 2 900 Kč
  • členové MC Zlatí: ZDARMA

Vstupenka zahrnuje kompletní čtyřdenní program od čtvrtka do neděle 20. 7. – 23. 7. 2023. Děti do 12-ti let mají vstup na celou akci zdarma. Na místě budete mít možnost za děti (i cokoliv dalšího) dobrovolně přispět. Děti nad 12 let vyžadují zakoupení vstupenky v plné výši.

Vstupné na Mindful Camp nezahrnuje ubytování a stravu. Před zahájením akce vám budeme zasílat formulář registrace ubytování a stravy a po vašem příjezdu na akci od vás vybereme peníze a předáme je provozovatelům Sklenářky. Ceny za ubytování a stravu jsou následující:

  • Jídlo na 3 dny: 1 200 Kč
  • Ubytování ve stanu na 3 dny: 850 Kč
  • Ubytování ve vile: 1 200 Kč
  • Ubytování pro děti do 4 let (včetně) je zdarma, od 5 do 12 let za poloviční cenu.

Více o lektorech a programu na webu akce: https://www.mindfulcamp.cz/