jóga-védánta

kurz vegetariánského vaření s jógovou praxí

kurz vegetariánského vaření s jógovou praxí

V návaznosti na meditační kurz ctihodného Tomáše DHAMMADÍPY, který proběhne ve dnech 20. - 27. října připravujeme kurz vaření s jógou. Program tohoto kurzu je zaměřený na společnou přípravu dostatečně výživných vegetariánských jídel, které můžou být vhodnou součástí vašeho jídelníčku. Součástí programu je jógová praxe, během níž se zaměříme na správné držení těla při meditačním sedu, při chůzi a cvičení - ásanách, a také na důležité metody, které slouží ke zklidnění a ztišení mysli. Pořádá Floresta, provází Honza Dlabal.

Ukážeme si pestrost i jednoduchost praktického vaření v domácím prostředí. Pro inspiraci si vyzkoušíme nové postupy přípravy jídel, vhodné kombinace surovin a koření, aby zdravě chutnalo.

Dopňkový program pak zaměříme na otázky přirozených potřeb člověka a na prostředky k jejich zajištění, které umožní být v rovnováze, vnitřní spokojenosti, klidu a míru. Využijeme klidného prostředí v přírodě k uvolnění, odpočinku a načerpání nové síly i motivace. Naším cílem v kuchyni je spokojenost na všech úrovních.

Program (pá 19.00 – ne 15.00) zahrnuje:

  • 4 bloky praxe v kuchyni s teoretickým komentářem
  • 2 společné večery
  • doplňkový program – cvičení, jóga-védánta, meditace, příroda

Kurz je vhodný pro všechny zájemce o zdravé vaření a jógovou a meditační praxi. Účast na jednotlivých částech programu je dobrovolná. Počet účastníků je omezen na 8 osob. Víkendem provází Honza Dlabal.

Příspěvek za kurz: 3 100 Kč (včetně stravy) // Ubytování: 600 Kč/2 noci

S sebou: Spacák nebo lůžkoviny (mohou být zapůjčeny na místě), oblíbené kuchyňské náčiní, zápisník a tužku, v případě zájmu podložku a polštářek na cvičení/sezení a oblečení na procházku do přírody.

Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1000 Kč/osoba – po přihlášení obdržíte zálohovou fakturu od spolku Pucháchej, kde bude uvedeno číslo účtu. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníka.

provází

Honza

Honzito

jóga-védánta

Pořádáme víkendové kurzy vegetariánského vaření (Honza), vaření z divoce rostoucích bylin (Katka) a sezónami insipovaná kuchyňská setkání Čarodějky v kuchyni (Aio).

jóga-védánta

Nabízíme pravidelnou denní praxi jógy a meditace a několikrát do roka intenzívní týdenní soustředění.