prožitková sebepoznávací setkání

dušičky

dušičky

setkání na prahu zimy

přihláška
prožitková sebepoznávací setkání

Zpívané modlitby a meditace vedou ke zklidnění mysli, uvolnění těla a  sjednocení pozornosti v Jednotě a Přítomnosti, jsou oslavou bytí v přítomném okamžiku Teď a Tady.

prožitková sebepoznávací setkání

Obřad očistné potní chýše (temascal, inipi, sweatlodge) je transformační způsob léčení a modlitby, s hlubokými kořeny v tradicích původních obyvatel nejen severoamerického kontinentu.

prožitková sebepoznávací setkání

Poradní kruh (anglicky Council) je otevřeným kruhem sdílení, který vychází z původního způsobu rokování přírodních národů a přináší do moderní doby opomíjené kvality komunikace. Council sloužil k vyprávění příběhů, hledání správného rozhodnutí nebo k řešení konfliktů v nehierarchické struktuře, která dává všem stejný prostor k upřímnému sdílení i pozornému naslouchání.

prožitková sebepoznávací setkání

Je to jednoduchý univerzální zdroj zrcadlení jedinečného způsobu, jakým putujeme životem a otevíráme se příležitost k transformaci a růstu.

průvodci

Přesný program je ve fázi zrodu. Pravděpodobně bude zahrnovat očistnou potní chýši, kakaový obřad Beija-flor, Labyrint, Poradní kruh a očistné techniky.

Ubytování & plná vege penze: 600 Kč/den Program (zahrnuje příspěvek na prostory, dřevo, kakao a průvodce): 600 – 1200 Kč/den podle vašich možností a přínosu setkání pro vaši cestu

Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 600 Kč/den na účet č.2200509951/2010. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníka.