prožitková sebepoznávací setkání

SEBEfest

SEBEfest

tématem je vědomý vztah, a to k sobě, partnerovi nebo jakýkoliv jiný. Zaměříme se na pánev a srdce, kde se ukládají bloky a budeme je jemně rozpouštět pomocí cvičení jógy, dechu, tance a dalších technik.

přihláška

průvodci

Zveme vás na další volné pokračování SEBEfestu. Přijeďte si odpočinout do srdce lesa a načerpat energii a klid.

▴ jóga ▴ meditace ▴ ženský kruh / mužský kruh ▴ tanec ▴ koncert ▴ hudební lázeň ▴ procedury – masáže, bylinné vany, přírodní kosmetika pro ženy, sauna a další.. Program a lektory doplníme postupně.

UBYTOVÁNÍ Pro letošní edici SEBEfestu jsme opět vybrali zázemí vily Sklenářka v srdci Orlických hor, která je centrem meditace a přírodního učení. Sklenářka se nachází uprostřed lesů, v povodí Tiché a Divoké Orlice. Areál tvoří harmonická kompozice staletých stromů, kvetoucích luk, lesů a jezírka s přilehlými letitými budovami, které poskytují ojedinělé zázemí k prožitku celistvosti v souladu s přírodními principy. Ubytování je možné v chatkách po dvou a čtyřech nebo ve sdílených pokojích přímo ve Vile. Pište nám ohledně individuálních preferencí na mail sebefest@gmail.com. Pobyt s pejsky je po domluvě s ohledem na chov pávů – nemohou běhat po areálu volně a jejich kapacita je omezena.

CENA program 2200 Kč vegan / vegetarian jídlo 350 Kč / plná penze (3 x plná penze) ubytování 300 Kč / osoba / noc (3 noci)

Některé procedury se budou platit zvlášť: Masáž – 600 kč / hod. Bylinná vana – 600 Kč / procedura Sauna 150 Kč / hod.

PŘIHLÁŠKY nebo jakékoliv dotazy posílejte na email sebefest@gmail.com. Těšíme se na vás!