očistné procedury

Používáme osvědčené metody tradiční Indie a evropského a jihoamerického bylinkářství.

Očistné techniky a procedury: Jóga & Ájurvéda: ájurvédské techniky využívají jako prostředky k očistě těla a orgánů zejména sůl, citron, sezamový olej, ghí, hořčiny. očistné dechové a mentální cvičení (pránájáma, relaxace, meditace) /30–60min. půsty a diety/ bylinné nápoje (hořký čaj ad.) /1den + očisty smyslových orgánů (jazyk, nos, oči, uši, pleť a kůže) /30–60min. očisty trávicího traktu (ústa, žaludek, střeva) / 1–2hod. masáže

Evropské & jihoamerické: v přírodních postupech jsou to především místní byliny a z jihoamerické tradice Wayusa, tekutý tabák, Rapé, Kambo koupele a zábaly, jílové zábaly / 60–90min. napářka a měsíční chýše (pro ženy) / 60min. očista Kopřivová  (jaro – podzim) / 30–60min. očista Rapé / Tsán (pouze obřadní postup) / 1–2hod. očista Kambo (pouze obřadní postup) / 90–120min.

Procedury nabízíme samostatně, nebo také jako kombinované terapie v rámci denních či pobytových terapií. Na základě Vašich potřeb a požadavků určíme a doporučíme optimální postup péče a dohodneme se na konkrétních procedůrách. Nejsou náročné, vyžadují pouze plnou pozornost a osobní přípravu. Potřebné vybavení lze pořídit přímo u nás.

Doporučený příspěvek: 600 Kč/hod. (zahrnuje náklady na práci, konzultaci, prostory a ostatní prostředky)

Očistné procedůry efektivně doplňují, avšak nenahrazují lékařské postupy, v případě vážných zdravotních problémů je třeba konzultace s odborníkem.

rezervace