Jayananda

Jayananda

lazebník / lazebnice

Moje cesta k sobě začala na počátku roku 1998 netradičním řešením dlouhodobého zdravotního problému – 18 měsíců trvající bolesti zad, se kterými si nevěděli rady lékaři předních nemocnic v Praze, Tel Avivu a Jeruzalémě. Moje tehdejší přítelkyně, dnes jedna z hvězd výživového poradenství v Čechách a na Slovensku, mě za deset dní vyléčila… půstem!!!

To pro mě byl první a základní impuls k tomu, začít pochybovat o tom, že všechna „ fakta“ a „ pravdy“, které nám naši rodiče a vzdělávací systém poskytli , mají skutečnou hodnotu pro šťastný a zdravý život. Začal jsem se víc zajímat o své tělo a jeho zázračně samoléčivý potenciál. Objevoval jsem kouzlo tradic Středního a Dálného Východu, kde jsem tehdy žil a hojně cestoval. Práce s tělem a vědomím, jóga, techniky dechu a meditace, rituální práce s bylinami síly…

To vše na dlouhou dobu začalo ovlivňovat můj pohled na život a samozřejmě také na mě samotného. Ještě celé čytři roky trvalo, než jsem se rozhodl opustit slibně rozjetou kariéru manažera v oblasti herního průmyslu na Středním východě. Po roční pracovně studijní cestě Indií, Thajskem a Laosem jsem v roce 2003 po dlouhých sedmi letech zakotvil nazpět v Čechách.

Otevřel jsem si vlastní praxi, kde pomáhám lidem zorientovat se a proplouvat někdy bouřlivými peřejemi osobní proměny. Ve spolupráci s předními českými i zahraničními terapeuty a lektory osobního rozvoje jsem pak vytvořil spolehlivou a prověřenou záchranou síť pro ty z vás, kteří si uvědomují, že individuální zkušenost v doprovodu zkušeného lektora/učite­le/mistra je na stezce poznání tou nejvyšší kvalitou.

Na Sklenářce nabízím individuální sezení zaměřená na práci s tělem (masáže, bodyterapie) a/nebo konzultace na téma očistných půstů, detoxikace těla, jógové a meditační tantrické praxe.

Mou specialitou jsou dlouhé masáže (3–7 hodin) v rámci systému Abumandra Healing Therapy, kde vytvářím masážní strukturu přímo podle aktuálních potřeb a záměru klienta.