pronájem

Sklenářka nabízí soukromí odlehlého místa, profesionální služby a neopakovatelnou atmosféru. Vzhledem k zaměření místa na osobní a rozvoj a sebepoznání vítáme zájemce o uspořádání setkání v tomto duchu, které která rádi podpoříme některou z našich aktivit.

Na Sklenářce žije Společenství stálých obyvatel včetně rodin s dětmi – možnost pronájmu se týká pouze části areálu určené pro veřejnost, která zahrnuje vilu s jezírkem, chatky pro hosty a prostor na stanování, velkou meditárnu ve stodole a indiánskou louku.

ubytování

Nabízíme ubytování v pokojích vily, v chatkách a ve vlastních stanech, se sdíleným sociálním zařízením.

Sklenářka nemá charakter ubytovacího zařízení či penzionu pro veřejnost. Ubytovací služby poskytujeme pouze v rámci pronájmu vily nebo jako součást programu pro předem přihlášené hosty.

Více ZDE.

stravování

Pro ubytované skupiny zajišťujeme lakto-vegetariánské občerstvení v rámci pronájmu prostoru pro skupinové pobyty (v případě diety ze zdravotních důvodů může být strava veganská či bezlepková). Vaříme zdravě, bez chemie, v souladu se sezónním rytmem. Naší specializací jsou čisté pokrmy zhotovené původními postupy, bez užití syntetických dochucovadel, modifikátorů a stabilizátorů chutí a v maximální míře s využitím surovin od lokálních dodavatelů a v BIO kvalitě.

Na přání zajišťujeme cateringové služby, pořádáme kurzy vegetariánského vaření. Garantem kvality a dlouholetých zkušeností je Honza Dlabal.

Stravovací služby poskytujeme pouze v rámci pronájmu vily nebo jako součást programu pro předem přihlášené hosty, neprovozujeme restauraci ani občerstvení pro veřejnost.

Více ZDE.

sály a prostory

Pro semináře a školení máme k dispozici tři sály o rozměrech 105m2, 68m2 a 56m2, týpí o průměru 10,5m a další venkovní místa k podpoře vaší práce (Posvátný háj, Kruh stromů, Měsíční chýše).

Sály jsou vybaveny matracemi, polštářky, přenosným ozvučením a příjemným osvětlením.

K zapůjčení je flipchart a projektor.

Pro týpí a venkovní sezení máme k dispozici karimatky, koberečky a venkovní polštáře.

Více ZDE.

program

Rádi doplníme Vaše aktivity tím, co umíme, z oblastí

  • jógy
  • zdravého stravování
  • přírodního učení a rituálů
  • individuální péče o hosty (masáže, očista organismu)
  • aktivity pro děti

podrobnosti o našich programech a jejich průvodcích

Příjezd k areálu je po zpevněné lesní cestě. V případě sněhové nadílky je sjízdná se zvýšenou opatrností. Parkování pro hosty na pozemku Sklenářky.

WIFI je dostupná v přízemí vily a na terase.

Pobyt pro děti do 4 let (včetně) zdarma, od 5 do 12 let za poloviční cenu.

S ohledem na početnou paví rodinu není u nás možný pobyt se psy. Prosíme o respektování nočního klidu obyvatel i okolního lesa

Prosíme hosty o šetrné zacházení s vodou a elektrickou energií, o třídění odpadů a používání ekologických prostředků osobní hygieny – voda z budov se po přečištění vrací zpět do přírody.

Areál Sklenářky je nekuřácký a naše vize nepodporuje konzumaci masa a alkoholu. Voda v celém areálu je pitná, v recepci je k dispozici filtrovaná voda (reverzní osmóza).

kontakt pro rezervaci prostor
pronajem@sklenarka.cz
+ 420 777 078 716