Navaratri ochutnávka – vyživující retreat/prázdniny pro ženy (Kamila Brenková)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 20.7. 2017 - 23.7. 2017
18.00 - 16.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Milé ženy,

seznámím Vás s jedněmi z nejúčinnějších, snadných a kdekoli proveditelných technik na udržení dlouhověkosti, vitality a krásy nejen pro Ženy, jogínské tradice – svátku Navaratri.

V létě se na tři dny setkáme v srdci lesa při rituálech, cvičení, odpočinku, koupání, meditacích, sdílení a povídání o svátku Navaratri, Devíti nocí bohyně. Dozvíte se, jak změnit stravu, a jaké techniky můžete použít ve specifických dnech v roce, aby jste načerpaly sílu a obnovily svou krásu a mladistvost.
V Ajurvedě se mluví o stáří jako o ničem jiném, než postupném zanášení a vysušování organismu.
Dle Ajurvédské tradice si vyrobíme jednu z nejlepších posilujících medicín na ženský reproduktivní systém a hlubokou hydrataci organismu, a to je Shatavri Ghee.
Dozvíte se jak posílit Vámi vyráběnou medicínu na několika rovinách, pro zkrášlování, pro zdraví kůže, očí, očista dutin, společné masáže a procedůry královských letních kokosových lázní… V sobotu večer nás čeká kakaová ceremonie.

Cena za plné tři dny je 3500 Kč. Zahrnuje ubytování a vegetariánskou odlehčenou stravu (plná penze), program, materiál na procedůry vnitřní i vnější, oleje, esence, soli, kokosové dobroty, Ghee, Ajurvédské byliny, dřevo na oheń, ceremoniální kakao….

Devítidenní hlubší ponoření,omlazení a oslava Devíti nocí Bohyně Navaratri proběhne ve stejné lokalitě 13.-22. dubna 2018. Pro více informací mne kontaktujte na emailu kamila.kailash@gmail.com.

Kamila Brenková