lesní rodinný tábor přírodního učení a dovedností

lesní rodinný tábor

TRPASLIČÍ DOBRO-DRUŽSTVÍ

Na několik dní se staneme Kmenem, budeme se poznávat v Kruhu a zároveň každý sám za sebe, v otevřeném a bezpečném sdílení toho, co chceme v životě dávat a dostávat, ve vděčnosti za Život na Matce Zemi, po které jdeme a tkáme svou přítomností pavučinu lidského Bytí.

Setkání je provázeno Pěti dohodami, Živly, principy soběstačného způsobu života, procesem tvorby společenství a energií Kruhu, to vše s podporou moudrých Trpaslíků.

Co společně můžeme prožít: Přírodní dovednosti: přírodní stavby, dovednosti pro přežití v přírodě, vaření na ohni, noc venku Pohyb v přirozenosti: jóga, tanec, lukostřílení Tvoření všeho druhu: výtvarno, hraní a zpívání, bubnování, výroba masek, posvátné divadlo Kruh: Poradní kruh jako nástroj komunikace, mužský a ženský kruh všech generací Potní chýše, chůze po žhavých uhlíkách, Teepee Výlet, Noční výprava za bytostmi lesa Masáže, meditace a relaxační techniky pro dospělé

Program je z do velké míry připraven předem, ale průběžně se přizpůsobuje aktuální energii a potřebám kruhu. Účastníci jsou v případě zájmu vítáni vnést do kruhu své dovednosti a dary, do dětského i dospěláckého programu.

Nejbližší akce