Obřad Ohně, výroba mluvicí hole, bubnování a souZnění (Viktor Vlk)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 25.10. 2019 - 27.10. 2019
18.00 - 16.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Srdečně Vás zvu na společné proŽití času oddechu a klidu v srdci lesa, ale zároveň i práce fyzické a „nefyzické“.

V pátek večer se sejdeme u nalaďovacího ohýnku, kde posdílíme něco o sobě, o naší Cestě a o tom, co od společně stráveného času očekáváme. Pak si budeme dál užívat přítomnost v Kruhu, třeba za zvuku bubnů a možná i dalších nástrojů (zdatní hudebníci velice vítáni;) a také sdílení.

V sobotu si uděláme procházku k místní studánce, kde se uskuteční malý obřad pro Vodu a cestou najdeme vhodný materiál pro výrobu mluvicí hole. Během dne budeme pracovat na výrobě holí (které nutně nemusejí vypadat jako hole ;), něco si o nich povídat a s večerem společně připravíme a zažehneme Oheň, který bude zřejmě dlouho do noci.

Záměrem obřadu Ohně bude primárně uctění a zvědomění elementů a jejich kvalit, zvědomění svých darů a naší úlohy v tomto Životě a společné vytvoření energie na podporu dobra v tomto světě.

Kdo nebude mít zájem účastnit se výroby holí a případného bubnování, může například pomáhat se zvelebováním Sklenářky, nebo štípáním dřeva. Také je možné relaxovat v prostoru, nebo lesích s ohledem na všechny obyvatele a ostatní návštěvníky.

V neděli bude prostor na dokončování holí a jejich iniciaci, relaxaci, sdílení a možná i společné bubnování.

Co s sebou: nože a nástroje na opracování dřeva, pokud máte. Jehlu, oblíbené korálky, provázky, bavlnky, kamínky, peříčka.. Vaše oblíbené bubny a hudební nástroje, něco teplého i nepromokavého na sebe (budeme hodně venku i v noci), spacák a moře dobré nálady.

Kdo má na tyto práce své nástroje a pomocníky, kteří se k tomu hodí a umí s nimi zacházet dobrým způsobem, můžete je vzít také.

Co za to?

Ceny ubytování a výborné zdravé stravy: noc 300,-, plná penze 350,-

Hodnota prožitků, nástrojů, prostor, dřeva a energie formou Vědomého příspěvku s minimální doporučenou hodnotou 800 korun.

– Také přes nás můžete podpořit například projekt Bosque medicinal, který vykupuje a konzervuje části Ekvádorského pralesa Ronahurco a El Paraíso se záměrem zachování nedotčenosti a udržitelnosti tohoto obrovského zdroje kyslíku, pitné vody a přírodních léčiv (https://www.bosquemedicinal.com/domov).

V případě zájmu o účast se závazně IHLAŠTE ONLINE ZDE. Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 300 Kč na účet č. 1027774385/6100. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníka.

Těšíme se na Vás,

Viktor Vlk a Sklenářka