Pracovní víkend (Krteček)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 15.11. 2019 - 17.11. 2019
18.00 - 16.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Chcete nám pomoct a zároveň strávit víkend uprostřed lesa, ve sdílení sebe sama, odpočinout si od města, potkat nové přátele, dozvědět se něco o provozu meditačního centra a společenství na Sklenářce?

Tento víkend je pro vás 🙂

Pomoc vítáme a moc si jí vážíme. Výměnou za práci v sobotu a polovinu neděle nabízíme ubytování ze soboty na neděli, 4x vegetariánské jídlo od sobotního do nedělního oběda a program, který vznikne spontánně na místě spolu-bytím všech zúčastněných. Může to být kruh sdílení, oheň, zpívání nebo bubnování v týpí, denní či noční meditace, jóga, mužský nebo ženský kruh apod. Pokud chcete, vezměte i děti.

V případě zájmu se přihlašte ONLINE – prosíme nejpozději týden před daným víkendem. S sebou si přivezte spacák, přezůvky a pracovní oblečení. Nářadí máme.

Pracovat se začíná v sobotu od 9h. Pokud budete chtít přijet už v pátek, napište to do přihlášky, včetně poždavku na páteční večeři nebo sobotní snídani – tento nocleh a strava za příspěvek dle ceníku nebo dobrovolně dle vašich možností. Páteční večer je bez programu.

Těšíme se na setkání,

posádka Sklenářky

Práce, které vás obvykle během pracovního víkendu mohou potkat:

  • příprava dřeva na zimu (kácení, řezání, štípání, převážení, stavba dřevníku)
  • v létě sekání trávy, na podzim hrabání listí
  • sběr bylinek v lese, práce na zahradě
  • údržba, drobné opravy, nátěry atd.
  • úklid, výzdoba a úprava prostor v areálu, likvidace starého harampádí