Žena a divadlo (Eva Elxa, G. Kolátorová)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 17.7. 2020 - 19.7. 2020
18.00 - 15.00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Náš společný čas naplníme divadelním tvořením, malými rituály, objevováním našich talentů, přání, tužeb a hranic. Pomocí archetypů prozkoumáme role, které nás zužují a naopak najdeme ty které podporují náš život. Budeme sdílet a naslouchat, ladit se na naši intuici, improvizovat, hrát si. Dopřejeme si péči o sebe, své tělo i duši.

CENY
Kurzovné: 2500,-/ 3000,-Kč

Ubytování:
– v chatce … 250,-/os/noc
– v meditační místnosti na matraci … 200,-/os/noc
– ve stanu … 150,-/os/noc

Strava:
– plná vegetariánská penze … 300,-/os/den (vegetariánská/veganská kuchyně s využitím lokálních a zdravých surovin)
Přihlásit se můžete na email: eva.elxa@email.cz

Programem bude provázet:
EVA ELXA
Herečka, režisérka, divadelní autorka, pedagog herectví, lektorka a organizátorka divadelních, seberozvojových a komunikačních seminářů a seminářů pro ženy. Absolvovala herectví na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze, studovala teologii na HTF UK v Praze.
Věnuje se dlouhodobě autorskému divadlu a improvizaci, v poslední době také rituálům, především ženským přechodovým rituálům. Realizovala několik vlastních autorských projektů (Prádélko…, Carmen, Červená královna) a improvizačních cyklů (Vesmírná tančírna, Manévry, Noví Robinsoni). Spolupracovala s Jaroslavem Duškem, Milošem Formanem, J.A.Pitínským, Minem Tanakou, Frankem van de Venem, Peterem Schumannem…
V současné době vede „Kurzy autorského intuitivního divadla, které léčí“ . Poskytuje individuální i firemní poradenství v oblasti řeči a komunikace, v nichž pomáhá klientům odstraňovat řečové vady, disfunkce výslovnosti, odstranit problémy s komunikací a veřejným vystupováním. Individuálně se věnuje také intuitivní terapii a celostnímu léčení především v oblasti komunikace, vztahů, práce, cyklického plánování pro ženy, rozvoje intuice a sexuality.

GABRIELA KOLÁTOROVÁ
Žena, která miluje objevování a poznávání nového. Velmi jí zajímají procesy, které se dějí v mysli i těle, hloubka pocitů a emocí, které ráda propojuje s kreativitou. Kreativita, tanec, emocionalita, sebeláska, léčivé slzy, naslouchání a sdílení jsou jejím životním nábojem.

Před 23 lety objevila kouzlo meditace a vizualizace a prošla mnoha semináři, které byly zaměřené na zdokonalování kvalit mysli a kontemplativní psychologii.
Mateřství jí přineslo další objevování nových přístupů: kurzy Montessori pedagogiky, zdravého stravování, masáže MISP, metodu AFT, A4M a mnoho dalších.

Deset let se zabývá ženskou tématikou, přirozenými cykly, vztahem k tělu, rozvíjením intuice a tvořivosti. Několik let vedla ženské kruhy, přechodové rituály a semináře pro podporu plodnosti. Prošla dvouletou školou přechodových rituálů pro ženy Barbory Zemanové, konstelačním výcvikem u Jana Bílého. Šest let se věnuje divadlu a divadelní improvizaci. Divadlo se stalo její vášní. Fascinuje ji komunikace skrze pohyb v kontaktní improvizaci.

Od loňského roku vede společně s Evou Elxou programy pro ženy, kde spojují ženskou tématiku, rituály, tanec a divadlo. Při své práci nejvíce čerpá ze svých vlastních zkušeností.