Minulé akce – archiv 2013-2016

2013

od 20. července do konce srpna: Prázdniny na Sklenářce (S)                                             13. – 18. srpna: Prameny – tanec 5 rytmů (Raduca Vojáčková)                                                   30. srpna – 1. září: Jógový víkend na Sklenářce (S)                                                           13. – 15. září: Otevření Sklenářky (S)                                                                                   28. – 29. září: Transpersonální tanec – víkendová cesta (S) (Rodolphe Schlachet)      25. – 27. října: Ve své kráse a opravdovosti (Martina Lowen, Šárka Kmochová)                  31. řijna: Samhain / Dušičky – večer pro naše předky (S)                                               2. listopadu: Výroba vlastního Lapače snů (S) (Taran)                                                      3. listopadu: Výroba vlastního Šamanského bubnu na Novoluní (S) (Bob Prokeš) 8. – 10. listopadu: Tradiční tantra jóga (Marcel Jayananda Harazím)                                      8. – 10. listopadu: Kurz přírodního vaření (S) (Honza Dlabal)                     29.listopadu- 1.prosince: Tao vědomého doteku -ochutnávka (M. Jayananda Harazím) 29.listopadu – 1. prosince: Medicínský kruh – seminář (S) (Simona Junková)                        20. – 22. prosince: Jóga na Sklenářce (S) (Honza Dlabal)

2014

19. – 20. ledna 2014: Workshop argentinského tanga (Pavel Hejda)                                       25. ledna v 16h: Hlas srdce – sdílení a zpívání (S) (Taran & Radka)                              31. ledna v 19h: Zpěvohraní Beija Flor (S) (Honza & Tereza)                                            31. ledna – 2. února: Kurz jógy a přírodního vaření (S) (Honza Dlabal)                             7. – 9. února: Dovednosti kněžek II (Lilia Khousnoutdinova, Katinka Soetens)                   14. – 16. února: Valentinská jóga, postura, dech, meditace (S) (Honza Dlabal)            14. – 16. února: Benefiční rodinné konstelace (Šošana Šimková) pouze 600Kč / víkend 14. února v 16h: Hlas srdce – sdílení a zpívání (S) (Taran & Radka)                     21.– 23.února: Hivshu-cesta za polární kruh s inuitským šamanem (M.Petersen)   27. února v 19h: Zpěvohraní Beija Flor (S) (Honza & Tereza)                                               6. – 9. března: Council Training (Katrin Lüth, Holger Heiten)                                                     20. – 23. března: Jóga a jarní očistné techniky (S) (Honza Dlabal)                                26. – 30. března: Erogenetic (Mona Lisa Boyesen)                                                                     28. – 30. března: Kurz přírodního vaření – jaro I. (S) (Honza Dlabal)                           11. – 13. dubna: Pracovní víkend aneb Dřevo na příští zimu (S)                                   12. – 13. dubna: Stavba Měsíční chýše – pro ženy (S)                                                        25. – 27. dubna: Prociť své tělo (Helena Sharan Unmani)                                                          16. května v 19h: Zpěvohraní Beija Flor (S)                                                                            16. – 18. května: Benefiční FIREWALKING pro Sklenářku (S) (Ivo Janeček)                23. – 25. května: Jarní meditační víkend (Mudr. Jan Voženílek)                                               23. – 25. května: Kurz přírodního vaření – jaro II. (S) (Honza Dlabal)                          30. května – 1. června: Jóga, postura, dech, meditace (S) (Honza Dlabal)                       6. – 8. června: Víkend s tradiční tantrajógou (Marcel Jayananda Harazím)                            13. června v 19h: Zpěvohraní Beija Flor (S)                                                                                 14. – 15. června: Transpersonální tanec – Země a Voda (S) (Rodolphe Schlachet)        20. – 22. června: Jógová terapie FTVS UK (Jiří Čumpelík)                                                         20. – 22. června: Kurz přírodního vaření – léto (S) (Honza Dlabal)                                    23. – 29. června: Living_the_Circle (Council) (Katrin Lüth, Yvan Rytz)                                   2. – 6. července: Kreativní žena (Hana Danková, Silvia Kuráková)                                            4. – 13. července: Letní soustředění – jóga (Jiří Čumpelík)                                                          14. – 20. července: Jóga – týdenní pobyt (Hudson Leick)                                                            22. – 27. července: Workshop afrického tance (TARATIBU)                                                      25. července ve 20h: Zpěvohraní BEIJA FLOR                                                                             28. července – 26. srpna: Yoga Teacher Training (Shakti Mhi, Pepe Danza – Israel)               7. – 12. srpna: Krajiny a rytmy těla – letní taneční dílna (Rena Milgrom)                                12. – 17. srpna: Prameny – tanec 5 rytmů (Raduca Vojáčková)                                                 20. – 24. srpna: Lázně pro tělo i duši (Stella Krenčejová)                                                           15. – 24. srpna: Kreativní pobyt pro rodiny s dětmi (S)                                                24. srpna – 1. září: International Summer Art Camp (Dorit BatShalom and others)                11. září v 19h: Zpěvohraní BEIJA FLOR                                                                                               19. – 21. září: Víkend s tradiční tantrajógou (Marcel Jayananda Harazím)                            22. – 30. září: The Hero´s Journey (Council Training – Bret Stephenson)                               17. – 19. října: V rytmu podzimního ohně (S) (M. Haman, H. Dlabal)                                        31.října-2.listopadu: Dušičkový rituál potní chýše (S) (Míra Kašpar, M.Haman, H.Dlabal)   14. – 16. listopadu: Podzimní meditační víkend (Zuzana a Jan Voženílkovi)                          21. – 25. listopadu: Erogenetic (Mona Lisa Boyesen)                                                                    20. – 23. listopadu: Podzimní Dřevobraní a zakončení sezóny v teepee (S)                            21. listopadu v 19h: Zpěvohraní BEIJA FLOR (S)                                                                      

2015

4. – 8. března: Erogenetic – Vztahy (Mona Lisa Boyesen, G. Grace Wallem)                           27. – 29. března: Bohyně v nás – kurz pro ženy (Jana Čučová)                                                  27. – 29. března: Jógový víkend (S) (Honza Dlabal)                                                                     10. – 12. dubna: Kurz vegetariánského vaření (S) (Honza Dlabal)                                             23. – 26. dubna: Jógový prodloužený víkend (S) (Honza Dlabal)                                   30.4-3.5: Beltine:mužský-ženský kruh, stavba týpí, bubnování, potní chýše (S)  6. – 10. května: Well Being Camp (Jana Havlíková a další)                                                         22. – 24. května: Jarní meditační víkend (Jan a Zuzana Voženílkovi)                                          22. – 24. května: Jógový víkend (S) (Honza Dlabal)                                                                    5. – 7. června: Jógový víkend (Klub Jóga Trutnov)
12. -14. června: Česká akademie jógy – víkendový pobyt (L. Rokosová, M. Wellnerová)     12. – 14. června: Kurz přírodního vaření (S) (Honza Dlabal)                                            26. – 28. června: Jógový víkend (S) (Honza Dlabal)                                                               26. – 28. června: Umění léčitelství (Xolotl Martinez/MEX)                                                      3. – 12. července: Letní kurz jógy (Jiří Čumpelík)                                                                         13. července – 3. srpna: Léto s Naropou (Naropa/NL)                                                                  3. – 9. srpna: Yoga course (Hudson Leick/USA)                                                                             7. – 9. srpna: Pracovní víkend (S)                                                                                            11. – 16. srpna: Prameny – taneční dílna (Raduca Vojáčková, Tanec 5 rytmů)                        10. – 16. srpna: Jógový kemp – jógová terapie (S) (Honza Dlabal)                                    17. – 23. srpna: Lesní tábor pro rodiny s dětmi (S)
20. srpna: Přechod přes žhavé uhlí (S)      
22. srpna: Potní chýše, rituál v týpí (S)                                                                                    2. – 6. září: Movement Medicine Gathering
10. – 13. září: Well-being Camp (J. Havlíková, R. Stejskalová a další)                                     18. – 20. září: Podzimní jógový retreat (M. Hotová, I. Fričarová)                                             25. – 30. září: Kraniosakrální terapie (Marek Bohunický)                                                            2. – 4. října: Kurz přírodního vaření (S) (Honza Dlabal)                                                      2. – 4. října: Pracovní víkend (S)                                                                                             8. – 11. října: Seminář Vytváření společenství (S) (Mgr. Lenka Kočí, Honza Nejedlý)           16. – 18. října: Žena a tělo – ženský kruh (Monika Michaelová)                                                 23. – 25. října: Víkend v Tichu (S) (Josef Ananda Skuhrovec, Jan Novák)                        28. října – 1. listopadu: Erogenetic I. (Mona Lisa Boyesen, Gussie Grace Wallem)               31. října: Samhain/Dušičky- 15h potní chýše, 20h Zpěvohraní BeijaFlor (S) 12.-15. listopadu: Tanec Života: Tantra-Jóga-Ajurvéda (S) (Josef Ananda Skuhrovec) 15. – 22. listopadu: The Dancing Heart Path Facilitator Training I. (Guy Barrington)             20. – 22. listopadu: Mužský kruh, potní chýše (S) (Honza Dlabal, Josef Skuhrovec ad.) 27. – 29. listopadu: Podzimní meditační víkend (Jan a Zuzana Voženílkovi)                           4. – 6. prosince: Cesta Jógy (S) (Josef Ananda Skuhrovec)                                                       7. – 13. prosince: Jógový retreat (Hudson Leick/USA)
12. prosince v 19h: Zpěvohraní Beija Flor (S) 19. prosince: Slunovrat – potní chýše, oheň, stezka světla pro děti (S)

MIMO SKLENÁŘKU:                                                                                                                   29. – 31. května SKŘIDLA: Návrat ztracené duše (Rodolphe Schlachet, Míra Kašpar)

2016

4. – 8. ledna: Zimní Spiritual Camp (Mark Dzirasa)                                                                    10. – 17. ledna: The Dancing Heart Path Facilitator Training I. (Guy Barrington/UK)        25. – 28. března: Tanec duality – ženský kruh (Monika Michael)                                                25. – 28. března: Velikonoční jiskření (Helena Kosková, Jan Látal)                                         15. – 17. dubna: Jarní meditační víkend (Jan a Zuzana Voženílkovi)                                            14. – 17. dubna: Pracovní víkend – čištění jezírka (S)                                                     30. dubna – 1. května: Beltine – potní chýše (S)                                                                     6. – 8. května: Chuť ášramu (S) (Honza Novák)                                                                      6. – 8. května: Pracovní víkend (S)                                                                                        12. – 15. května: Dhanurveda – jóga lukostřelby (Prashanti de Jager)                                       15. – 22. května: The Dancing Heart Path Facilitator Training II. (Guy Barrington)            20. – 22. května: Kurz přírodního vaření (S) (Honza Dlabal)                                       3. – 5. června: Jógové soustředění (Klub jógy Trutnov)                                                               10. – 12. června: Svatba – zadáno                                                                                                     17. – 19. června: Cestou přírodní moudrosti – jóga (S) (Honza Dlabal)                          17. – 19. června: Pracovní víkend (S)                                                                                          17. – 19. června: Ashtanga Vinyasa Yoga (Tobias Lorenz)                                                           21. června v 18h: Magická Indie – povídání o cestě do Indie s ochutnávkou indických jídel a hudby (SK Rabštejn, Kostelec nad Orlicí) (S)                                                                      24. – 26. června: Jógové soustředění FTVS (Jiří Čumpelík)                                                          8. – 17. července: Letní jógové soustředění (Jiří Čumpelík)                                                        21. – 24. července: Jógovo-taneční camp (Raduca Vojáčková, Jayananda)                            22. – 24. července: Umění léčitelství (Xolotl/Mexiko)                                                                    25. – 31. července: Jógový retreat (Hudson Leick/USA)                                                                1. – 7. srpna: Lesní tábor pro dospělé s dětmi (S)                                                                 7. – 12. srpna: Škola channelingu (Lucie Alferi)                                                                              8. – 14. srpna: Cesta přírodní moudrosti – jógová terapie (S) (Honza Dlabal)          12. – 14. srpna: Cesta jógy – Jógově meditační víkend (S) (Josef Ánanda Skuhrovec)   18. srpna od 13h: Objetí tanga (S) (Marie Kramerová, Dušan Šponar)                                18. – 21. srpna: uzavřená skupina (Jarda Svoboda)                                                                      19. – 21. srpna: Tantra víkend na Sklenářce (S) (Josef Ánanda Skuhrovec)                  26. – 28. srpna: Cesta bojovníka (Xolotl/Mexiko)                                                                          8. – 11. září: Prodloužený víkend s akrojógou (Bára Vodová)                                                     15. – 18. září: Psychospirituální kurz Hledat-Najít-Pustit – uz.skupina (Jitka Vodňanská) 23. – 25. září: Svatba – zadáno                                                                                                         30. září – 10. října: Navaratri – ženský kruh (S) (Kamila Brenková & další)                     30. září – 2. října: Mužský kruh s potní chýší (S) (Al Palisca, Honza Dlabal a další)       1. října: Meditace (Ivana Vychytilová)                                                                                              3. – 7. října: Jóga a jógová terapie (S) (Honza Dlabal)                                                          13. – 16. října: Prodloužený víkend s jógou (Tobias Lorenz)                                                          15. října od 20h: Zpěvohraní BEIJA FLOR (S)                                                                      21. – 23. října: Kurz přírodního vegetariánského vaření (S) (Honza Dlabal)            21. – 23. října: Pracovní víkend – stavba ohrady a přístřešku pro zvířata (S)       29. října – 6. listopadu: Deep Education (Helena Kosková, Jan Látal)                                      30. října od 9h: DUŠIČKY – NOVOLUNÍ – potní chýše (S)                                                 1. listopadu: Cesta Čtyř – putování Samhainem – pro ženy (S) (Tereza Dlabalová) 10. – 13. listopadu: Seminář Vytváření společenství (Lenka Kočí, Honza Nejedlý)     13. – 20. listopadu: The Dancing Heart Path Facilatator Training III. (Guy Barrington/UK) 18. – 20. listopadu: Pracovní víkend (S) – rekonstrukce, příprava zahrady na zimu       25. – 27. listopadu: Podzimní meditační víkend (Jan a Zuzana Voženílkovi)                            1. – 4. prosince: Akrojógově terapeutický víkend (Zuzka Borůvka)                                             4. prosince od 14h: Tango objetí II. (Maja Kramerová, Sergey)                                                  9. – 11. prosince: Tantrická numerologie – Kundalini jóga (Hana Vítková)                             17. – 18. prosince: SLUNOVRAT – COUNCIL, POTNÍ CHÝŠE, BEIJA-FLOR (S)    20. prosince od 17h: Oslava Slunovratu – meditace (Ivana Vychytilová)

JARO 2017

8. – 13. ledna: Škola channelingu (Lucie Alferi)                                                                    6.ledna -10.března: Indická cesta 2017 – Arunachala&Gokarna (H&T Dlabalovi)

24. – 26. března: Pracovní víkend (S)                                                                                       28. března – 5. dubna: Navaratri – ženský kruh                                                                             31. 3. – 2. dubna: Rituál potní chýše,poradní kruh mužů (S) (Floresta, H. Dlabal)    7. – 9. dubna: Jarní meditační víkend (Jan a Zuzana Voženílkovi)                                             7. – 9. dubna: Kurz vegetariánského vaření (S) (Floresta, H. Dlabal)                             14. – 17. dubna: Velikonoční jiskření (Natural Spirit)                                                                  14. – 16. dubna: Velikonoční přechod přes žhavé uhlíky (S) (Floresta)                        21. – 23. dubna: Pracovní víkend (S)               

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.