hosté

Letní jógové soustředění Jiřího Čumpelíka

Letní jógové soustředění Jiřího Čumpelíka

Posíláme pozvánku na Letní jógové soustředění pod vedením dr. Jiřího Čumpelíka, které je koncipováno k prohloubení jógové praxe účastníků díky rannímu cvičení v přírodě, jógové očistě (krija jóga), cvičení jógových pozic v propojení s vývojovou kineziologií, pránajámě a meditaci.

přihláška

průvodci

Denní program:

  • rozcvička na louce
  • krija jóga (šatkarmas: danda dhautí, basti, néti),
  • hatha jóga a jógová terapie,
  • pránajáma,
  • mantra jóga a meditace,
  • večerní satsang s výkladem Pataňdžaliho Jógasúter
  • karmajóga (služby v kuchyni a úklid).

Ubytování:

Podmínky ubytování jsou jednoduché – v několika místnostech na zemi na matracích, ve dvoumístných chatičkách nebo vlastních stanech.

Strava:

První tři dny soustředění budeme věnovat jógové očistě, proto doporučujeme v den příjezdu stravu již omezit – na ovoce, zeleninu a tekutiny. Ráno bude připraven hořký bylinný čaj, k obědu a k večeři budou čaje nebo voda. Po ukončení půstu bude ráno opět hořký čaj a dále strava lakto-vegetariánská nebo vegetariánská. Případná stravovací omezení můžete na místě řešit s provozovatelem.

Na shledanou se těší dr. Jiří Čumpelík

Cena:

10 000 Kč: bude placeno v hotovosti na místě 200 Kč na pomůcky pro očistné techniky na místě v hotovosti, pokud je nemáte z minulých let.

Další podmínky:

Cena je závazná pro všechny bez rozdílu délky pobytu. Doprava je individuální Kurz není vhodný pro děti.

Přihlašování:

Pro přihlášení vyplňte přihlášku uvedenou v prokliku níže. Kurz má kapacitu max. 45 a minimálně 20 účastníků. Do kurzu budou zájemci zařazováni dle pořadí přijatých přihlášek.

V letošním roce nebudeme vzhledem k situaci vybírat zálohy, kurzovné se bude vybírat na místě v hotovosti. Samozřejmostí je dodržení případných hygienických nařízení platných v době konání tohoto soustředění (přihlášeným bude včas upřesněno).

Přihlášení nad maximální kapacitu budou evidováni jako náhradníci. Když se nečekaně nebudete moci soustředění zúčastnit, tak bude možné převést na náhradníka.

Dotazy posílejte na adresu: seminar@cumpelik.info (Monika Hollmannová)