přírodní lázně

V klidném a nerušeném prostoru v přízemí vily a v okolním prostředí zahrady a lesa na Vás čekají Přírodní lázně. Aktuálně nabízíme různé typy masáží, očistné procedury, bylinné koupele, kosmetické ošetření, ženskou napářku, zvukové lázně a pohybovou terapii (jóga). Služby je možné volit jednotlivě, nebo po konzultaci kombinovat do vhodně cíleného osobního programu s individuální péčí, v rámci denního či delšího pobytu.

Procedury jsou založené na holistickém přístupu a přirozených potřebách organismu, které umožnují snažší návrat do původního stavu zdraví a tělesné i psychické rovnováhy. Využíváme při nich tělesné a mentální terapeutické prvky, zdravotnické hygienické pomůcky a výhradně přírodní bylinné přípravky a kosmetiku. Neposkytujeme jiné zdravotnické služby.

Pobyt rezervujte nejméně 5 dnů předem. V kratším termínu negarantujeme dostupnost služeb. Rezervace je závazná po zaplacení zálohy ve výši 500 Kč na každý den pobytu na účet č. 2200509951/2010. Prosíme přijeďte do 18h. Pokud potřebujete vyzvednout na nádraží, dejte nám vědět aspoň den předem.

Kontakt recepce: +420 732 921 199, recepce@sklenarka.cz

Ceník služeb

individuální pobyt v ústraní

Ústraní maringotky nebo samostatné chatičky poslouží každému, kdo má zájem o spočinutí v prostoru Sklenářky a stažení pozornosti k sobě.

masáže

Masáž přináší uvolnění fyzického i psychického napětí a harmonizaci fyzického i energetické­ho těla.

očistné procedury

Očistné procedury  navrací zdraví, vitální sílu a rovnováhu  organizmu  a přinášejí  celkovou úlevu, klid a mír. Slouží každému, kdo potřebuje obnovit svojí kondici, odlehčit zatíženému organizmu, nebo podpořit ozdravné procesy aktuální léčby, a také jako ideální pravidelná zdravotní prevence. 

bylinné koupele a ženská napářka

Horká bylinná vana pod hvězdami; bylinná napářka jóni pro ženy. Používáme vlastnoručně sbírané a zpracované byliny z okolních lesů a luk.

pohybová terapie (jóga a práce venku)

Nabízíme zejména sestavy cvičení, které vychází z přirozených principů lidského pohybu, správného držení těla (postury) a funkce dechu. Příznivě tak působí zejména na příčiny chronických pohybových bolestí, které nastávají vlivem nevhodného držení těla, procesu stárnutí, či zranění.