přírodní lázně

V klidném a nerušeném zázemí nově zrekonstruovaného prostoru přízemí vily a v okolním prostředí zahrady a lesa na Vás čekají Přírodní lázně. V rámci nabízených služeb si můžete vybrat z relaxačních a detoxikačních pobytů, masáží, bylinných koupelí, pohybové terapie (jóga) a očistných procedur, případně strávit několik dní v ústraní v samostatné chatce, bez procedur.

Služby je možné volit jednotlivě, nebo po konzultaci kombinovat do podoby vhodného a cíleně účinného osobního programu s individuální péčí, v rámci denního či delšího pobytu. Poskytujeme procedury a terapie založené na holistickém přístupu a přirozených potřebách organismu, které umožnují snažší návrat do původního stavu zdraví a tělesné i psychické rovnováhy. Pro procedury využíváme tělesné a mentální terapeutické prvky, zdravotnické hygienické pomůcky a vlastní přírodní bylinné přípravky. Neposkytujeme jiné zdravotnické služby.

Pobyt rezervujte pobyt nejméně 3 dny předem. V kratším termínu negarantujeme dostupnost služeb. Rezervace je závazná po zaplacení zálohy ve výši 500 Kč/den na účet č. 2200509951/2010.

individuální pobyt v ústraní

Ústraní maringotky nebo samostatné chatičky poslouží každému, kdo má zájem o spočinutí v prostoru Sklenářky a stažení pozornosti k sobě.

masáže

Masáž přináší uvolnění fyzického i psychického napětí a harmonizaci fyzického i energetické­ho těla.

očistné procedury

Očistné procedury  navrací zdraví, vitální sílu a rovnováhu  organizmu  a přinášejí  celkovou úlevu, klid a mír. Slouží každému, kdo potřebuje obnovit svojí kondici, odlehčit zatíženému organizmu, nebo podpořit ozdravné procesy aktuální léčby, a také jako ideální pravidelná zdravotní prevence. 

bylinné koupele a ženská napářka

Bylinná vana pod hvězdami; bylinná napářka jóni pro ženy. Používáme vlastnoručně zpracované byliny z okolních lesů a luk.

pohybová terapie (jóga)

Nabízíme zejména sestavy cvičení, které vychází z přirozených principů lidského pohybu, správného držení těla (postury) a funkce dechu. Příznivě tak působí zejména na příčiny chronických pohybových bolestí, které nastávají vlivem nevhodného držení těla, procesu stárnutí, či zranění.