rozvoj areálu

rozvoj areálu

Spravujeme a opravujeme celý areál o rozloze 7ha tak, aby mohl sloužit a poskytovat bezpečný prostor pro sebezkoumání, osobní rozvoj, soběstačný způsob života a odpočinek. Ačkoli se nám daří prostor postupně zvelebovat z běžných příjmů, do ideálního technického a estetického stavu ještě mnoho schází. Skrytý potenciál tohoto místa je téměř neomezený a vítáme pomoc jak formou financí (dar či půjčka), tak formou sdílení znalostí či dovedností nebo poskytnutím materiálu.

Vila Sklenářka

Rozvoj Sklenářky je založen na dlouhodobé stabilní spolupráci mezi majitelem objektu, RNDr. Janem Misíkem, a provozovatelem areálu a nositelem současné vize – Společenstvím Sklenářka – skrze provozní subjekt Sklenářka s.r.o., jejímž jediným posláním je rozvoj Sklenářky.

Veškeré získané prostředky investujeme zpět do projektu a renovace areálu tak, aby Sklenářka dlouhodobě a stabilně vzkvétala.

Pokud můžete a chcete rozkvět Sklenářky podpořit, přijmeme tuto podporu s vděčností. Bude využita uvážlivě na investice většího rozsahu, které není možné zrealizovat z provozních výnosů.

Vaší dosavadní podpory si velmi vážíme, bez ní bychom teď nebyli tam, kde jsme.

Aktuální projekty ve fázi přípravy nebo realizace

Oprava balkónu vily

(2023, cca 50tis. Kč)

Plot proti divočákům

(2023, cca 50tis. Kč)

Rekonstrukce střechy

(2024-6, cca 2 mil. Kč)