reference

Místo, které má potenciál proměnit člověku celý život 🙂 Osobně Sklenářku vnímám jako jeden z prvních ranních červánků nové epochy, která překoná vyhraněný soutěživý a dnes již nezdravě egoistický individualismus (který je dnes vůdčím paradigmatem) tím, co by se dalo jemně naznačit slovy – spolupráce, obětavost, empatie, vzájemný respekt, bratrství a láska. Lidé zde si zřetelně uvědomují, že abychom se jako lidstvo mohli vyvíjet dále, je třeba posunout se na kvalitativně vyšší úroveň bytí. A ačkoliv je dneš těžké takto žít, nevzdávají to. Děkuji za to, že místa jako Sklenářka existují a působí jako ferment pro civilizaci jako celek.
Jan
Oáza klidu, pohody a úžasné energie. Díky!
Jirka
Ráno jsem odjížděla brzo a nemohla jsem se s vámi rozloučit a poděkovat vám, tak aspoň takto:bylo to pro mě intenzivní a odzbrojující setkání, děkuji za možnost být součástí toho, co na Sklenářce je.
Zuzana
Na začátku září jsem s kurzem jógy pobývala v magické Sklenářce, ochutnala vzpřímené bytí a poprvé zakusila kouzlo Ohně v týpí … Dodatečně děkuji z celého jásajícího Srdce, za prostor a energii, kterou jste nám poskytli… Uchovávám ho v sobě a toužím po dalším spočinutí na Sklenářce.
Jana
Milá Sklenářko, sklenářčané, děkuji za nádherný prostor uvnitř – venku, za nádherné pocity, které to tady ve mně vyvolalo, za úžasné jídlo.. Terezce a Honzovi za večer v tee-pee… DĚKUJI… nemluvila jsem, byla jsem plná pocitů, lásky, oheň tančil, duše a srdce s ním.. Přeji vám jen to dobré…
Katka
Moc vás zdravíme a děkujeme za vše! Sklenářka je nádherné místo a vy jste úžasní lidé! To, co děláte, jsou skvělé věci a děláte to srdcem! Krásně! Moc vám fandíme a jsme velmi vděční za vaše zapojení do našeho projektu.
Jana
Jsem absolutně spokojená, kam se příběh této vily vydal. Děkuji Honzovi a Terezce, že vdechli vile božský život.
Katka
I am still glowing from the love and light I received during the weekend. Thank you so much for being so generous and holding such a beautiful space. I will tell people about you and your intentions in this world. It is beautiful to think how we are all connected no matter where we vome from.
Gloria
Jak to všechno vypovědět? Že jsem cítil intenzivní vděčnost a poprvé hledal slova modlitby a prosby za požehnání pro vás a váš dům. Jak jsem jedl s dosud netušeným soustředěním, blažeností a jen na špičku lžíce.A svaly jsem měl vyčerpané, ale bez bolesti a vnitřní síla vesele přibývala… Odvezl jsem si mnoho ke zpracování, ale také jsem tak trochu zůstal. Pozvali jste mne dál a já jdu. Děkuji vám z plného srdce.
Filip
Aspoň touto cestou milovaní lidé provozující to kouzelné místo, ve kterém jsme s rodinkou mohli pobýt s Vámi na festivalu Liliovník VÁM UPŘÍMNĚ A Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME za krásné místo, za zapůjčení dek do stanu a za vynikající jídlo a Vaše krásné tváře, a obímáme Vás láskou vesmírnou a těšíme se na opětovné shledání. Milujeme Vás a děkujeme za propojení a spojení, s láskou a úctou Lenka, Jirka, Karin a Joachim