hosté

mindful camp

mindful camp

Srdečně Vás zveme na třetí ročník Mindful Campu – letní setkání všech přiznivců mindfulness, meditace, jógy a vědomého stylu života. Mezi účinkujícími se můžete těšit na Vítka Aoru, Kami Dvořákovou, Marka Vicha, Jana Buriana, Terezu Hausmanovou, Jana Šilara, Roberta Kučeru a řadu dalších. Pořádá Mindfulness Club.

web pořadatele a vstupenky

MindfulCamp je festival, kde si můžeme užívat radost ze života, zůstat přitom nohama na zemi a učit se, jak zvládat život a jeho výzvy s lehkostí a klidem. Uprostřed léta a přírody budeme mít dost klidu sami pro sebe a zároveň možnost vzájemně se propojit a inspirovat.

Program je sestaven tak, aby chvíle klidnějších meditací a workshopů mindfulness a sebelaskavosti byly v rovnováze s pohybem, hudbou a oslavou. Nebudou chybět ani kakaové ceremonie. Kromě pozvaných hostů otevřeme prostor i pro nabídky, které přivezete vy – účastníci.

Celkový počet všech účastníků odhadujeme kolem 70 lidí.

MINDFULNESS A LASKAVOST jako KVALITY PSYCHICKÉHO ROZKVĚTU

Mindfulness (všímavost) je schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Mindfulness byla společně s laskavostí vědeckými studiemi opakovaně prokázana jako účinná cesta pro zvládání stresu a nejistoty, posílení imunity i rozvoje pocitů svobody a štěstí v životě.

Na Mindful Campu společně vytvoříme útulný komunitní prostor, ve kterém budeme mít možnost přirozeně naší všímavost i laskavost rozvíjet a užívat si krásné letní dny.

Co si odnesete z mindful campu

Budete mít možnost meditovat, jógovat a vědomě sdílet v poradních kruzích pod zkušeným vedením.

Dozvíte se, jak lépe zvládat nejistotu a stres.

Odnesete si tipy a techniky pro posílení Vašeho imunitního systému a psychické odolnosti.

Zjistíte, jak vnést radost i lehkost do svého života.

Poznáte přední lektory v oboru mindfulness, jógy a seberozvoje u nás.

Nebude chybět ani Ecstatic Dance, který vám pomůže uvolnit se v hudbě a tanci bez alkoholu a jiných uvolňujících látek.

Díky interaktivním sdílením se seznámíte s ostatními lidmi, které baví sebepoznání a vědomý životní styl.