Tereza

Tereza

člen vnitřního kruhu, lazebník / lazebnice, zahradník / zahradnice, webmaster, redaktor / redaktorka, výrobce

Image description

V roce 2013 jsme společně s Honzou založili Centrum meditace a přírodního učení s vizí vytvořit bezpečné místo pro sebepoznání, spočinutí a uvědomělý život v souladu s přírodou a přirozeností. Od té doby pečuji o fyzický, administrativní, virtuální i posvátný prostor Sklenářky.

Pořadám a spoluprovázím setkání věnovaná józe, přírodnímu učení a ženám. Žiji v souladu s rytmy vnějšími i vnitřními, učím se soběstačnosti a životu ve společenství, masíruji, bylinkařím, zahradničím a putuji krajinou.

Mozaiku mé cesty splétají principy a zkušenosti z oblastí jógy (jama, nijama, ásana, pránájama, meditace, mantra, puja), advaita-védánty (učení Nedvojnosti), ájurvédy (celostní péče o zdraví), tantry (oslava posvátného ženství, mužství a partnerství, kultivace životní energie), tradic přírodních národů (rituály, vztah k elementům, Zemi, přírodě), ženských kruhů (cykličnost bytí a tkaní sesterství), života ve společenství (poradní kruh, komunikace) a soběstačnosti (skromný, jednoduchý a udržitelný způsob každodenního žití).