JAK DAROVAT

Ceníme si jakékoli podpory - vaše příspěvky nám pomáhají tvořit stabilní finanční plány pro naše projekty. Přispět můžete pravidelným nebo jednorázovým příspěvkem na transparentní účet vedený u FIO banky: 2500525603/2010.

IBAN: CZ2420100000002500525603
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Všechny dary bez určení účelu putují na projekt označený jako prioritní. Pokud máte chuť podpořit v rámci rozvoje Skenářky něco jiného, uveďte to do poznámky nebo nám napište. Do poznámky k platbě, prosíme, uveďte svou adresu (potřebujeme kvůli zaúčtování). Jak si dar odečíst z daní.

Jako výraz naší vděčnosti nabízíme dárcům odměnu ve formě účasti na programu, který pořádáme, dle individuální dohody. Všichni dárci budou také uvedeni na webu mezi těmi, kdo Sklenářku podpořili (pokud si nepřejí zůstat v anonymitě).

JINÁ FORMA POMOCI

pomoc

PRÁCE

Máte vztah k řemeslu a zkušenosti? Vítáme manuální výpomoc při rekonstrukcích a stavbách. Podmínky dohodou, ideálně barter.
Pište Viktorovi na artraming@gmail.com

strom

VĚCNÝ DAR

Pokud máte nevyužitý materiál, nářadí nebo něco jiného, co by se v prostoru Sklenářky mohlo hodit, rádi po předchozí domluvě odkoupíme nebo odvezeme.

peníze

PŮJČKA

Charakter naší činnosti nám zatím neumožňuje financovat větší rekonstrukce najednou. Nízkoúročná nebo bezúročná půjčka na 1-5 let je pro nás velkou pomocí pro vyrovnání cash-flow.
Pište Tereze na tereza@sklenarka.cz