prožitková sebepoznávací setkání

Slunovrat

Slunovrat

Letní slunovrat je vrcholem plného potenciálu v přírodě, a zároveň je okamžikem křehké rovnováhy a zastavením na vrcholu mezi vzestupem a sestupem. Zveme k cestě k objevení a projevení těchto kvalit v sobě a k jejich oslavě.

přihláška
prožitková sebepoznávací setkání

Zpívané modlitby a meditace vedou ke zklidnění mysli, uvolnění těla a  sjednocení pozornosti v Jednotě a Přítomnosti, jsou oslavou bytí v přítomném okamžiku Teď a Tady.

prožitková sebepoznávací setkání

Je to jednoduchý univerzální zdroj zrcadlení jedinečného způsobu, jakým putujeme životem a otevíráme se příležitost k transformaci a růstu.

prožitková sebepoznávací setkání

rituál pro různé příležitosti - setkání v osobní i kolektivní pozornosti, modlitba pro podporu konkrétního záměru a energie

průvodci

Program:

pátek od 20h: úvodní kruh a tanec pro uvolnění těla i mysli

sobota dopoledne: Labyrint – vydáme se na cestu dovnitř k setkání s plným potenciálem svého srdce.

sobota od 16h: Kakaový obřad Beija-flor – propojíme Srdce v kruhu písní a modliteb, v oslavě Slunce a Kolibříka, s podporou ceremoniílního Ka­kaa.

neděle dopoledne: Despacho – modlitba a dar pro Matku Zemi. Despacho je pradávný šamanský rituál pocházející z rodové tradice Inků, který se praktikuje dodnes. Jeho význam spočívá v propojení materiálního a duchovního světa. Budeme tvořit mandalu z přírodních naturalií jako je zrní, květy, ovoce a jiné, kterou následně darujeme Matce Zemi. Tímto se jí poděkujeme za život, za každodenní dary, které od ní přijímáme. Despacho budeme pokládat s jasným kolektivním záměrem – docílit rovnováhu a harmonii v životě na Zemi.

neděle odpoledne a večer: nejkratší noc v roce je z neděle na pondělí – necháváme otevřený prostor pro to, co vyplyne ze společné energie prostoru i nás. Můžeme nejkratší noc v roce probdít v tichu lesa, zajít ke studánce či k řece, protančit u ohně nebo zajít na západ či východ slunce někam na kopec…


S sebou: Spacák nebo lůžkoviny (mohou být zapůjčeny na místě), osvojené hudební nástroje, zpěvník (máte-li), oblečení na pobyt v přírodě a u ohně.

Příspěvek:

Pobyt: 550 Kč /den (nocleh 250 Kč, plná vegetariánská penze 300 Kč)

Program: minimum 600 Kč/den, maximum neomezeno (vědomý příspěvek dle vašich možností a přínosu setkání pro vaši cestu. Celý program = 2 dny).